Шукаємо 4 впевнених велосипедистів/-ок, які можуть раз на два тижні, по неділях, вчити велоновачків їздити на велосипеді по Києву, згідно з Правилами дорожнього руху.

Нам потрібні велотренери, які зможуть водити групи на Оболоні та Дарниці.

Велонавчання орієнтовані на початківців, які вміють їздити велосипедом, але бояться робити це у місті, по одних дорогах з машинами. Заняття для них включають коротку теорію ПДР та двогодинну поїздку перехрестями міста, щоб вивчити деталі на практиці. Заняття проходять по неділях, з 12:00 до 14:30.

Цінується вміння велотренера розказати ПДР так, щоб це було цікаво і запам’ятовувалося, а також толерантність до учнів. Також важливо вміти елементарно налагодити велосипед перед поїздкою (підняти сідло, налаштувати гальма).

Ми відшкодовуємо нашим велотренерам телефонні витрати та плануємо додатково оплачувати час навчання, за рахунок пожертв на роботу велошкіл.

Ми проводимо велонавчання з 2011 року, і щороку у нас більшає учнів, а отже – більше велосипедистів стає на вулицях міста.

Пишіть листа координаторці навчальних велопоїздок Алі Шандрі на пошту alya.shandra at www.avk.org.ua, і зазначайте там своє ім’я, прізвище, пошту, телефон і район, де ви хочете водити групи.

Напишіть кілька речень про ваш досвід поїздок на велосипеді.

Будемо раді бачити вас у нашій команді!

Більше про недільні велонавчання

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • саша

  Я хочу! На Дарниці зможу – живу в Броварах.

 • саша

  066-907-57-05. Сам десь так років 4-5 велостажу. Не рахуючи дитинства.

 • Dmitriy Makagon

  0987970173 Могу поучить, стаж по Киеву с 2011. ПДР знаю, есть права. желательно ближе к центру.

 • Ira Bondarenko

  Написала всім, запросила на тестову поїздку. Побачимося на вихідних!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Асоціація велосипедистів Києва оголошує збір комерційних пропозицій на проведення трьох одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту задля промоції членства та волонтерства в організаціях громадянського суспільства. Громадська

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» шукає IT-спеціалістів для оновлення сайту avk.org.ua. Для втілення структурних, функціональних та технічних вимог необхідно: вибрати CMS вибрати хостинг розробити дизайн