Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 150, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації велосипедистів Києва? Про це розповідатимемо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Про любов до велосипеду та членство в Асоціації розповідає наша перша велогероїня – Аля Драженко, секретарка Громадської ради стратегічної ініціативи “Дніпровська перлина”, pr-менеджер Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions

Аля Драженко

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Я почала використовувати велосипед десь в червні минулого року. Зробила собі подарунок на День Народження:-)

З якою метою його використовуєш?

Здебільшого для доїзду на роботу, та недовгих подорожей по місту (5-7 км від дому). Але і досить часто люблю покататись по міських парках з гарною компанією.

Як прийшла до цього?

Весною минулого року, в рамках фестивалю CANactions, координаторка Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко дуже натхненно розповідала про зручність та корисність використання велосипедів у місті. Її доповідь остаточно переконала мене в необхідності покупки велосипеда.

Що для тебе велосипед?

Для мене велосипед – це зручний, корисний для здоров’я та недорогий вид транспорту. На відміну від сумних і монотонних поїздок в метро велосипед надає можливість відслідковувати зміни, які відбуваються в нашому місті і взагалі стати частиною життя міста. А ще велосипед сприяє гарному гумору і дозволяє тримати тіло в гарній фізичній формі:-)

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Я приєдналася до АВК, оскільки ця організація докладає максимальних зусиль до створення сприятливих умов для велосипедистів у Києві. А чим більше буде велосипедистів у нашому місті, тим привітнішим воно стане. Тож, якщо ми хочемо жити в місті дружньому для людей, вважаю, що необхідно максимально сприяти та допомагати Асоціації в її ініціативах.

Твоє побажання потенційним велосипедистам/побажання Києву?

Якщо Ви зайшли на цей сайт, то це означає, що Ви серйозно задумуєтесь над першим кроком до використання велосипеда в місті. Закликаю Вас почитати правила дорожнього руху для велосипедистів та/або задати питання вело-консультанту та/або відвідати навчальні велопоїздки Києвом, де досвідчені велосипедисти дадуть відповіді на всі питання, які Вас хвилюють. Бажаю Києву зручних велодоріжок, велопарковок біля кожного офісу, магазину та кафе. А багато велосипедистів, які виїдуть надвір і почуватимуть себе безпечно, вдихнуть життя в наше місто.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть media@www.avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

 

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто