26 березня Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з німецькими експертами, які працюють в Україні на замовлення Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) з метою обговорити план дій щодо оновлення нормативної бази, яка регулює розвиток велоінфраструктури в містах України.

Однією з головних тем обговорення було планування спільної роботи над реформуванням сфери міської мобільності, яка охоплює питання організації роботи громадського транспорту, паркування та руху моторизованого транспорту, пішоходів та велосипедистів.

Бачення реформи міської мобільності від Арміна Вагнера – інженера транспортних мереж

З огляду на нещодавнє призначення Володимира Гройсмана Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Асоціація та GIZ покладають сподівання на підтримку ініціативи реформи з боку міністерства. Володимир Гройсман – колишній міський голова Вінниці, який відомий своїми прогресивними методами організації роботи міської влади, в тому числі, підтримкою розвитку велосипедного транспорту.

Асоціацію більш за все цікавлять зміни у законодавстві, які регулють розвиток велосипедної інфраструктури.

Тому вчора на зустрічі було розроблено план попередніх заходів співпраці з міністерством, українськими та іноземними експертами з метою оновлення нормативної бази у сфері велосипедного транспорту.

Що АВК зробить протягом місяця?

  1. Підготує перелік експертів та зацікавлених сторін, які братимуть участь у подальшій роботі над змінами нормативної бази
  2. Підготує аналіз існуючого законодавства, яке регулює розвиток велоінфраструктури (державні будівельні норми, технічні стандарти, закони і т.п.) на національному рівні.

Орієнтовно на 19-23 травня призначено зустріч з метою обговорення основних проблем у нормативно-правовій базі, підготовки нових текстів нормативних актів, механізмів внесення та затвердження змін.

Якщо Ви маєте напрацювання щодо аналізу нормативної бази у сфері велотранспорту або зацікавлені долучитись до цієї роботи, напишіть Ксеніі Семеновій на ksenia.semenova {a} avk.org.ua, додавши коротку інформацію про Ваш досвід аналітичної роботи.

____________________________________________

Ця робота відбувається в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

 

Більше інформації про проект:

Ксенія Семенова

Координаторка національної роботи, ГО “Асоціація велосипедистів Києва”

ksenia.semenova{a}avk.org.ua || +38 (067) 253 1843

http://avk.org.ua || http://www.velotransport.info

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • noyesmaybe

    чи може почати з відміни заборони на їзду тротуарами (але у пішохода перевага)?

інші цікаві матеріали

Українська велосипедна мережа закликає розробити державні стандарти з планування і проектування велосипедної інфраструктури. Асоціація велосипедистів Києва звернулась до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна від імені Української

В Україні наразі існує дуже обмежена база у сфері стандартів проектування велосипедної інфраструктури. Це створює перешкоди та обмежує можливості розвитку якісної, безпечної та уніфікованої велосипедної

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір на дві позиції: координатора(-ки) з національної роботи та медіа-координатора(-ки). Асоціація велосипедистів Києва запрошує у команду людей, які готові професійно та