Завітавши на виставку, ви отримаєте чудову нагоду поспілкуватися з представниками Асоціації велосипедистів Києва, краще познайомитися з нашою діяльністю, планами і досягненнями.

bikeexpo kiev

14-16 березня 2014 року Асоціація велосипедистів Києва бере участь у спеціалізованій виставці BikeExpo. На виставці BikeExpo-2014 представлені провідні виробники та дистриб’ютори велоїндустрії, які презентують кращі вироби, нові дизайнерські рішення і передові матеріали для здорових і комфортних поїздок на велосипеді.

bikeexpo kiev

Завітавши на виставку, ви також отримаєте чудову нагоду поспілкуватися з представниками Асоціації велосипедистів Києва, краще познайомитися з нашою діяльністю, планами і досягненнями.

bikeexpo kiev

Якщо Ви вже готові стати членами Асоціації, можете прямо на виставці заповнити анкету та отримати членський квиток. Ну а ще ми привезли багато корисних матеріалів: про велосипедні маршрути, ПДР для велосипедистів, поради з їзди по Києву та купу приємних дрібничок (футболки та сумки з ВелоБогданом, листівки, наліпки і т.п.)

асоціація велосипедистів києва

Наш стенд знаходиться практично на вході – тому ви його точно не пропустите. Приходьте – будемо раді спілкуванню.

bikeexpo kiev bikeexpo kiev

На багато місця і можна одразу випробувати велосипед, що вам сподобався:

bikeexpo kiev

А можна провести час зовсім не велосипедно:

bikeexpo kiev

 

Все буде велосипед!

bikeexpo kiev

Фото: Асоціація велосипедистів Києва

 

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під