Найшвидше на страйк лондонського метрополітену 4 лютого відреагували велосипедисти. Вони закликали жителів столиці Великобританії їхати на роботу велосипедами.

Фото: www.standard.co.uk

BikeTheStrike, що можна зрозуміти як “велосипедом по страйку” – такою була відповідь велоактивістів Лондона на страйк у метро. Велосипедисти не просто закликали всіх сідати на велосипеди, але й допомагали початківцям. Кожен міг відмітити свій маршрут на карті Google і супроводити ще кілька осіб. Таким чином, той, хто їхав на роботу велосипедом вперше, отримував підтримку й поради досвідчених велосипедистів.

bike-the-strike-london

Перший страйк лондонського метро почався 4 лютого і тривав 48 годин. Протягом цього часу деякі лінії метро не працювали зовсім, деякі частково, час очікування поїздів збільшився.

Працівники підземки провели страйк у відповідь на ініціативу закрити всі пункти продажу квитків, у яких працюють люди, що передбачає скорочення 960 робочих місць. Протестна акція практично паралізувала місто і викликало транспортний хаос на дорогах.

За повідомленнями міської влади, використання міського велопрокату під час страйку зросло на 70%. Ось як лондонці пробиралися крізь автомобільні затори:

За матеріалами www.london24.com, www.ibikelondon.blogspot.co.uk, www.road.cc

інші цікаві матеріали

Другий міжнародний фестиваль кіно та урбаністики “86” відбудеться з 28 квітня по 3 травня у Славутичі. У програмі: 10 яскравих документальних стрічок з усього світу,

У той час, як непомітно наближається квітень, а з ним і теплі  сонячні дні, люди все частіше згадують про свої велосипеди. Шостий рік поспіль, квітень

«Яким видом транспорту ви найчастіше користуєтесь у звичайний день?» 8 % із 27 тисяч опитаних із 28 країн-членів ЄС відповіли «велосипед».  До 5 топ-країн, де