У своїй промові на TEDxVailWomen Еліса Вок спонукає задуматись про труднощі на нашому шляху, подолання яких дає відчуття насолоди й нових сил.

Діти сміються в 200 разів більше, ніж дорослі. Велосипед для дитини – це квиток у свободу.  Пам’ятаєте себе дітьми?

Еліса Вок розповідає про велопоїздку по Тайвані в екстремальних погодних умовах, що допомогла їй віднайти щиру радість життя.

У своїй мотивуючій промові вона спонукає задуматись про труднощі на нашому шляху, подолання яких дає відчуття насолоди й нових сил. Крок за кроком ми можемо подолати відстані, що здавалися нам нездоланними.

Еліса Вок нагадує, що стрес забирає нашу енергію, а велосипед дозволяє подолати цей стрес.  Їдучи на велосипеді, ми задіюємо все наше тіло й перебуваємо в природному середовищі, не перекритому вікнами автомобіля чи автобуса.

«Для того щоб піднятися над собою, не обов’язково їхати в далеку подорож, як це робила я» – каже Еліса. Адже це відбувається в щоденній їзді велосипедом. «Моє життя збагачується завдяки велосипеду», – зізнається вона.

 

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала

У суботу, 9 липня, Київ готується побачити Велопарад дівчат. Цього року велопарад пройде під назвою #наближаюАмстердам! Дрес-коду цього року не буде, є лише спільний формат