Асоціація велосипедистів Києва не є організатором велопробігу 29 грудня 2013. Інформація, надана УНН та передрукована Gazeta.ua, невірна.

Сьогодні нам стало відомо, що УНН та Gazeta.ua надрукували на своїх сайтах, що про велопробіг до Межигір’я 29 грудня 2013 їм повідомили в Асоціації велосипедистів Києва. Це неправдива інформація, і неперевірена.

Асоціація велосипедистів Києва не спілкувалася з жодними журналістами щодо пробігу 29 грудня 2013, не надавала жодних коментарів письмово чи усно і не розсилала жодних анонсів журналістам. Тому нам незрозуміло, чому ці видання надали на своїх сайтах інформацію про те, що організаторами велопробігу є ми.

Ми підтримуємо цей пробіг, наші велосипедисти брали у ньому участь, ми знаємо і підтримуємо організаторів. Але ми не є організаторами, і не хочемо перебирати на себе чужу славу.

Організаторами велопробігу є окремі київські велосипедисти, які обговорювали цей пробіг на форумі сайту www.velokiev.com.

Асоціація велосипедистів Києва звертається до УНН та Gazeta.ua з проханням виправити невірну інформацію на своїх сайтах та надавати надалі перевірену інформацію.

Фотозвіт з цього, у будь-якому разі прекрасного велопробігу дивіться тут.

Дякуємо організаторам!

інші цікаві матеріали

Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” оголосила результати першої хвилі конкурсу аналітичних медіаматеріалів «Як велосипед генерує гроші». Конкурсна комісія розглянула всі подані на конкурс першої хвилі

28 квітня на Майдані Незалежності пройшов Весняний День “Велосипедом на роботу”, до якого долучилися понад 300 учасників. Асоціація велосипедистів Києва ініціювала та організувала такий захід

Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, привернення уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.