30 листопада відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. На них активісти АВК працювали над стратегічними цілями Асоціації на 2014 рік та обрали нових членів Ради й голову.

Члени Асоціації велосипедистів Києва обговорили досягнення за 2013-й рік та визначили пріоритетні напрямки роботи організації на 2014 рік: безпека та комфорт велоруху, подальна популяризація велотранспорту та збільшення членів АВК (нагадуємо як стати членом АВК). Активісти працювали по групах і за кілька годин запропонували та обговорили багато ідей.

загальні збори АВК

Друга половина Загальних зборів була присвячена обранню нових членів Ради та голови. За результатами голосування членами Ради стали Антон Вакуленко, Віктор Загреба, Ольга Єрошенко (Соловей), Олександр Ткаченко та Наталія Тулюлюк. Загальні збори також погодили, що відтепер члени Ради обиратимуться на два роки: кожного року двоє членів будуть переобиратися. Таким чином ми хочемо досягти більшої послідовності в роботі Асоціації для ще ефективнішої реалізації проектів.

Читати біографії та плани членів Ради

загальні збори АВК

Асоціація велосипедимтів Києва вітає також нову голову – нею стала Ольга Єрошенко (Соловей).

На 2014 рік заплановано багато роботи, тож запрошуємо вже зараз долучатися до їх реалізації та ставати членами Асоціації велосипедистів Києва. Це дає змогу безпосередньо впливати на розвиток велосипедного руху в Києві, а ще отримувати приємні бонуси в ряді веломагазинів, майстерень, прокаті та турах.

Описовий звіт діяльності Асоціації у 2013

Фінансовий звіт Асоціації у 2013

Cтати членом Асоціації велосипедистів Києва

Підтримати роботу Асоціації

  • Andriy Yanovych

    Вітаю нову голову асоціації! Файної роботи!

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.