Карта пропонує три маршрути по місту, а також підказує, які пам’ятники і визначні місця можна подивитися по дорозі. У путівнику міститься їх опис.

На карті відмічені місця для паркування велосипедів, пункти прокату, веломагазини та майстерні. Велопутівник містить детальніший опис історичних об’єктів, розташованих на трьох маршрутах.

Карта і путівник будуть безкоштовно поширюватися в інформаційно-туристичному центрі “Екстрім” та велоклубах міста. Електронну версію можна завантажити на інвестиційному порталі міста, перейшовши за посиланнями велокарта та велопутівник. 

Продукцію розробили спеціалісти Головного управління інвестиційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків спільно з інформаційно-туристичним центром і велоклубом “Екстрім”, а видали у видавництві “АССА”.

Слід відзначити, що Євпаторія є одним із міст-лідерів Криму в розробці велосипедних маршрутів та популяризації велотранспорту. В 2011 році місто стало переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування з проектом по розвитку велосипедного руху.

За матеріалами evpatoriya-rada.gov.ua

 • Roman Shevtchuk

  Цікаво…
  Ні слова не написано про видавців…

  • Олеся

   “Продукцію розробили спеціалісти Головного управління інвестиційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків спільно з інформаційно-туристичним центром і велоклубом “Екстрім”.”
   Якщо ми когось незаслужено не зазначили – скажіть, додамо.

   • Roman Shevtchuk

    Мабуть коректно буде загдати й видавництво “АССА”, яке й видало дані путівник та карту на замовлення Головного управління інвестиційної політики м. Євпаторія.

    http://astur.com.ua/news/397-assa-news-126.html

    • Олеся

     додали інформацію

інші цікаві матеріали

Велосипедна спільнота України обурена рішенням Міністерства інфраструктури України про заборону перевезення велосипедів у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Результати громадських обговорень проігноровані. Перевезення неможливе Оновлені Правила перевезення

У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща). Промотур проїде через шість областей

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є