2013 можна назвати роком прориву свідомості українських чиновників щодо необхідності розвитку велосипедної інфраструктури. Ми вважаємо, що в цьому є наше головне досягнення.

У 2013 ми розробили план веломережі Дарницького району (разом з німецькими експертами та працівниками КМДА), боролися за велосипедну Поштову площу та слідкували за всіма реконструкціями доріг в місті.

VM_Post_act_080813_v

Ми налагодили контакти з майже всіма проектувальниками та планувальниками, відповідальними чиновниками міста.

Цьогорічний Велофорум, який ми провели, зібрав найбільшу кількість учасників з українських міст – 72. Велофорум надихнув 6 українських міст розпочати планувати велосипедну інфраструктуру за міжнародними стандартами.

Проект Асоціації велосипедистів Український інформаційний центр велотранспорту збирає все більше підписантів з числа чиновників українських міст, та продовжує консультувати міста щодо створення велоінфраструктури. Улітку за нашої підтримки класний велоплан розробив Донецьк.

Ми відредагували переклад німецьких стандартів планування та будівництва велосипедної інфраструктури ERA та поширили його серед 20 українських міст.

Втретє ми організували та провели Європейський тиждень мобільності у Києві, причому цього разу нам нарешті вдалося активніше залучити до цієї роботи КМДА. Незважаючи на дощ, цьогорічна пішохідна зона була однією з найкращих за насиченою програмою.

У нашому конкурсі “Велопрацедавець року” взяли участь майже 20 компаній, а виграв телеканал “1+1”.

Члени Асоціації велосипедистів Києва влаштували три експедиції по майбутньому трансєвропейському маршруту Євровело, що проходить через Україну. Ми продовжуємо домовлятися з меріями міст щодо створення цього маршруту.

Cтворили новий вебсайт, новий логотип та оновили розсилку велоанонсів та новин. Кількість читачів наших новин збільшилися майже вдвічі, так само і з підписантами велорозсилки.

Вперше запустили соціальну рекламу за велосипедне місто Київ – ви могли бачити її на 30 білбордах у місті.

А для членів Асоціації запустили заохочувальну членську програму: знижки у веломагазинах, веломайстернях, велопрокатах та велотурах Києва та України.

Читайте повний звіт АВК 2013 тут

Фінансовий звіт Асоціації велосипедистів Києва 2013 переглядайте за посиланням

Cтати членом Асоціації велосипедистів Києва

Підтримати роботу Асоціації

Зареєструватися на Загальні збори Асоціації (30 листопада)

інші цікаві матеріали

Рада та персонал АВК запрошують членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, що відбудуться влітку. Коли: 2 червня 2018 року

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у

22 квітня відбудуться Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва, під час яких члени АВК оберуть нових членів Ради, Голову та Ревізійну комісію організації. Також на загальних