Біографії кандидатів на членів Ради Асоціації велосипедистів Києва, обрання яких відбудеться на Загальних зборах 30 листопада.

Антон Вакуленко (також є кандидатом у голови Асоціації велосипедистів Києва), на фото попереду

27 років, походить з Донецької області, мешкає у Києві.

Закінчив університет Гетьмана за спеціальністю “Банківська справа”, працює у сфері страхування в “Українській страховій групі” та розвиває власний страховий брокер “Фінансові рішення” (який протягом року жертвував на діяльність Асоціації велосипедистів Києва). З 2010 року практикує медитацію та є вчителем йоги.

У 2013 році разом з Павлом Кулінічем відкрили магазин вживаних велосипедів amster.in.ua та велопрокат у Вишгороді.

Є членом Асоціації велосипедистів Києва з 2011, залучає нових членів (5 людей у 2013 році), бере участь у розробці маршруту “Євровело” та їздить в експедиції. У 2013 представляв Асоціацію велосипедистів на загальних зборах Європейської федерації велосипедистів у Братиславі.

На посаді члена Ради та голови Асоціації планує відкрити соціальний проект, подібний до мінського “Гаража 38” (безкоштовна веломайстерня у центрі міста, де можна навчитися лагодити та налаштовувати велосипед). Також хоче координувати кампанію зі зниження швидкісного ліміту у містах до рівня 30/50 км/год.

Віктор Загреба

Закінчив Київський міжнародний університет у 2005 році. Працював у сфері мас-медіа та у громадських організаціях. Два роки навчався на магістерській програмі з державної політики в Університеті Мериленду (США), спеціалізуючись на менеджменті державних органів і громадських організацій.

Є одним із засновників Асоціації велосипедистів Києва у 2007 році, був головою організації у 2009-2010 роках, а після цього – членом Ради Асоціації. Є ініціатором щорічної конференції “Велофорум”. Відвідував конференції “Velo-City” у Іспанії та Канаді, а також велосипедні конференції у Польщі, Німеччині та США. З 2008 до 2010 року реалізував власний велосипедно-туристичний проект “ВелоКраїна” в Карпатах.

У вільний від навчання та роботи час виховує двох дітей, які також велосипедисти.

На посаді члена Ради планує досягнути якісного зсуву у відносинах з КМДА і розробки якісної і дієвої політики з розвитку велотранспорту в Києві.

Павло Кулініч

26 років, мешкає у Києві.

Закінчив Національний університет харчових технологій за спеціальністю “Автоматизоване управління технологічними процесами” та працює інженером-проектувальником.

Створив соціальний проект “Велосипедом на роботу”, метою якого є мотивація людей цінити навколишнє та своє здоров’я, а нещодавно відкрив новий проект “BikeHelping – боротьба з велозлодіями”.

Також має комерційні проекти: веломагазин вживаних велосипедів Amster, а з 2014 планує відкрити веломагазин CycleCity.

На посаді члена Ради Асоціації велосипедистів Києва хоче реалізувати напрямок діяльності “Безпека велосипедистів Києва”.

Олексій Кушка (на фото посередині)

33 роки, мешкає у Києві.

За фахом програміст, наразі працює керівником мережі велопрокату Veliki.ua.

Є засновником мережі велопрокату Veliki.ua та ідейним натхненником. Особиста мета – популяризація велосипеда, як екологічно чистого транспортного засобу, розвиток велотранспортної інфраструктури українських міст, розвиток зеленого, еко- та етнотуризму.

На посаді члена Ради Асоціації планує продовжити роботу з велонавчань у Києві, займатися інфраструктурними проектами та допомагати колегам з інших питань.

Ольга Соловей (також є кандидаткою у голови Асоціації)

Мешкає у Києві.

Працює в сфері маркетингу.

Ольга стала членом Асоціації у 2010 році і одразу взяла на себе значну роботу по підготовці розсилки новин та анонсів Асоціації, зайнялася дослідницькою та аналітичною діяльністю. Вона є співавторкою вело-пропозицій Асоціації до проекту Генерального плану Києва, пропозицій щодо облаштування велоінфраструктури на мостах через Дніпро.

Під час акцій Асоціації Ольга завжди бере на себе значну частину роботи, зокрема, під час виставки “Велобайк” вона організувала знайомство з більшістю велобізнесменів, шукала знижки та бонуси для членів Асоціації. Під час Європейського тижня мобільності 2012 та 2013 організувала пішохідну зону, роботу з журналістами та волонтерами.

Минулого року Ольга пообіцяла зробити соціальну рекламу вело у Києві – і ось вона зроблена. Також Оля веде програму Асоціації з допомоги двоколісним після ДТП, як і обіцяла при обранні на посаду члена Ради.

Photo_O.Tkachenko

Олександр Ткаченко

30 років, мешкає у Києві.

Закінчив університет Гетьмана за спеціальністю “Міжнародна економіка”, працює у інвестиційній компанії.

Олександр прагне направити свої знання та досвід управління інвестиційними проектами на створення у Києві більш комфортних умов для розвитку велосипедного руху.

На посаді члена Ради Асоціації велосипедистів Києва хоче реалізувати напрямок діяльності “Покращення велосипедної інфраструктури” (зокрема, створення місць безпечного зберігання велосипедів у публічних місцях, а також збільшення кількості велосипедних маршрутів). Також Олекcандр хоче активізувати напрямок роботи з корпоративним сектором для збільшення спонсорської підтримки проектів АВК.

Олександр вільно володіє англійською мовою, готовий взяти активну участь у організації співпраці АВК з міжнародними організаціями-партнерами.

Наталія Тулюлюк

Наталія є однією з засновників компанії велотурів Velovuyki. Останніми роками вона організовує та проводить велоподорожі не тільки Україною, а й за кордоном.

Одна з найперших членів Асоціації, тож брала участь у вирішенні мало не всіх стратегічних питань на загальних зборах. У 2011 на конференції Велофорум вона взяла на себе значну частину роботи, а під час Європейського тижня мобільності організувала навчальні велопоїздки для початківців. Наталія працювала як член Ради Асоціації у 2011, і незважаючи на свої часті вело-подорожі світом, встигла зробити доволі багато.

На посаді члена Ради планує визначити чіткі цілі Асоціації, результати яких будуть зрозумілі, і досягнути їх у 2014, створити позитивний імідж організації та організувати волонтерів так, щоб вони робили більше якісної та результативної роботи.

Нагадаємо, Загальні збори членів Асоціації велосипедистів Києва відбудуться 30 листопада. Необхідно зареєструватися.

 • http://krupski.com.ua/ Krupski

  Я б проголосував за Ольгу Соловей 😉

  • Ksenia Semenova

   Олеже, не пам’ятаю чи є ти членом АВК. Якщо так, то ти можеш делегувати свій голос комусь, хто буде на загальних зборах, і, таким чином, проголосувати 🙂

   • http://krupski.com.ua/ Krupski

    Я висловлюю просто свою думку ..)
    Членом АВК не являюсь 😉

   • Andrey Maliy

    Меня не будет. Отдаю свой голос тебе в распоряжение.

    • Ksenia Semenova

     Андрей, спасибо за доверие 🙂

 • Nick Vognick

  Vyhodyt tupo: v radu z 5 misc ye azh 3 pretendenty! Tut pro yakus konkurenciyu mova ne yde, banalno navit kilkist’ misc’ ne vyhodyt zapovnyty. Davay pidnimemo ce pytannia y naberemo hacha b 10 pretendentiv, a?

  • Ksenia Semenova

   Миколо, давай, зроби як ти це бачиш. Ми розмовляємо з людьми і пропонуємо, але штучно затягувати або для кількості претендентів теж ніхто не планує

  • Ira Bondarenko

   Згідно зі статутом АВК, щороку члени Асоціації вибирають непарне число членів Ради. Може бути і три, і сім.
   Якщо більше ніхто не хоче бути членами Ради АВК, то ми не будемо нікого змушувати.
   Більше того, якби ми когось змушували, ти би, Миколо, першим заявив, що ти цим незадоволений 🙂

 • Pingback: Загальні збори АВК: визначено стратегічні плани, обрано членів Ради | Асоціація велосипедистів Києва

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.