Швидкість руху в містах поки що не буде знижена, але Асоціація велосипедистів Києва продовжуватимемо наполягати на цьому.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху було багато розмов про зниження максимально дозволеної швидкості руху автомобілів до 50 км/год. Це питання було порушено одним із активістів Асоціації велосипедистів Києва під час брифінгу на Форумі національного партнерства з безпеки дорожнього руху.

50

Однак уже 13 листопада Державтоінспекція спростувала прийняття такого нововведення. “Наразі ніяких законодавчих змін щодо швидкісного ліміту на дорогах не планується. Перш за все потрібно продовжити роботу щодо поліпшення організації дорожнього руху, розбудови дорожньої інфраструктури та підвищення правосвідомості громадян“, – зазначається в повідомленні ДАІ.

Такий швидкісний режим є нормою для європейських країн, адже це знижує аварійність на дорогах, зменшує кількість заторів і загалом робить життя в місті більш комфортним.

Читати про попередні вимоги АВК по встановленню ліміту швидкості, зменшення безкарного перевищення швидкості до 10 км/год, про акцію за безпеку пішоходів на трасі Київ-Чоп.

Асоціація велосипедистів Києва далі відслідковуватиме це питання і просуватиме ідею зниження швидкості руху в населених пунтках.

 

  • noyesmaybe

    ДАІ- відповіли кліше. безкарно у нас можна під 70!

інші цікаві матеріали

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про зменшення максимальної дозволеної швидкості руху в населених пунктах з 60 км/год до 50 км/год. Постанова №883 «Про внесення змін до

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24