Швидкість руху в містах поки що не буде знижена, але Асоціація велосипедистів Києва продовжуватимемо наполягати на цьому.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху було багато розмов про зниження максимально дозволеної швидкості руху автомобілів до 50 км/год. Це питання було порушено одним із активістів Асоціації велосипедистів Києва під час брифінгу на Форумі національного партнерства з безпеки дорожнього руху.

50

Однак уже 13 листопада Державтоінспекція спростувала прийняття такого нововведення. “Наразі ніяких законодавчих змін щодо швидкісного ліміту на дорогах не планується. Перш за все потрібно продовжити роботу щодо поліпшення організації дорожнього руху, розбудови дорожньої інфраструктури та підвищення правосвідомості громадян“, – зазначається в повідомленні ДАІ.

Такий швидкісний режим є нормою для європейських країн, адже це знижує аварійність на дорогах, зменшує кількість заторів і загалом робить життя в місті більш комфортним.

Читати про попередні вимоги АВК по встановленню ліміту швидкості, зменшення безкарного перевищення швидкості до 10 км/год, про акцію за безпеку пішоходів на трасі Київ-Чоп.

Асоціація велосипедистів Києва далі відслідковуватиме це питання і просуватиме ідею зниження швидкості руху в населених пунтках.

 

  • noyesmaybe

    ДАІ- відповіли кліше. безкарно у нас можна під 70!

інші цікаві матеріали

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з