Активісти з “Київських проектів” пропонують поєднати острови та береги Києва веломаршрутами. На прохання Асоціації велосипедистів Києва один із розробників проекту Олександр Калашников описав найцікавіші місця проекту.

proekt_mostiv

Пропонується ряд оригінальних авторських проектів по створенню велосипедно-пішохідних мостів між центральними дніпровськими островами. З одночасним перетворенням їх у рентабельні бізнес-проекти (здатні повністю забезпечити фінансування робіт з будівництва мостів) та нові великі міські визначні пам’ятки.

0

Схема найбільш актуальних мостових з’єднань, що дозволяють створити затребувані кільцеві велосипедні маршрути великої довжини (до 30 км) по території дніпровських островів. Зелений колір – ділянки найбільш реальні для реалізації в найближчій перспективі. Помаранчевий колір – віддалена перспектива освоєння даних територій.

Міст-кафе «Арт-галерея»

Мости, що одночасно представляють із себе публічну художню галерею та романтичне кафе. Найбільш перспективні місця розміщення – мостові з’єднання Оболонської набережної і Оболонського острова; та Русановскої набережної і Венеціанського острова (Гідропарку).

mist-kafe_Art_galereya

Міст-кафе «Соціальна мережа»

Міст, що містить у своєму оформленні безліч унікальному світлин-аватарок інтернет-користувачів, та є при цьому молодіжним кафе. Найбільш перспективне місце розміщення – мостове з’єднання Труханова й Долобецького (Гідропарку) островів.

mist-kafe_Socmerezha

«Міст брендів»

Мости, що представляють із себе «архітектурний продакт-плейсмент» найбільших торговельних брендів, у першу чергу спортивної спрямованості. Дана концепція є універсальною й може бути використана практично в будь-якій локації потребуючій мостового з’єднання.

mist_brendiv

«Вертикальне кафе»

Спуск із мосту Патона на Венеціанський острів (Гідропарк), що, одночасно із цим,  представляє із себе оглядовий майданчик і вертикальне кафе з музейною експозицією, присвяченою мостам та Дніпру.

vertykalne_kafe

Автор представлених ідей і проекту в цілому:

Олександр Калашников

Інженер, дизайнер, член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ)

kalashnikovap @ mail.ru

Співавтор частини ідей проекту й головний консультант:

Григорій Мельничук

Журналіст, інженер, співзасновник спільноти «Київські проекти» kievcityproject.livejournal.com

melnychuk.gv @ gmail.com

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися