Активісти з “Київських проектів” пропонують поєднати острови та береги Києва веломаршрутами. На прохання Асоціації велосипедистів Києва один із розробників проекту Олександр Калашников описав найцікавіші місця проекту.

proekt_mostiv

Пропонується ряд оригінальних авторських проектів по створенню велосипедно-пішохідних мостів між центральними дніпровськими островами. З одночасним перетворенням їх у рентабельні бізнес-проекти (здатні повністю забезпечити фінансування робіт з будівництва мостів) та нові великі міські визначні пам’ятки.

0

Схема найбільш актуальних мостових з’єднань, що дозволяють створити затребувані кільцеві велосипедні маршрути великої довжини (до 30 км) по території дніпровських островів. Зелений колір – ділянки найбільш реальні для реалізації в найближчій перспективі. Помаранчевий колір – віддалена перспектива освоєння даних територій.

Міст-кафе «Арт-галерея»

Мости, що одночасно представляють із себе публічну художню галерею та романтичне кафе. Найбільш перспективні місця розміщення – мостові з’єднання Оболонської набережної і Оболонського острова; та Русановскої набережної і Венеціанського острова (Гідропарку).

mist-kafe_Art_galereya

Міст-кафе «Соціальна мережа»

Міст, що містить у своєму оформленні безліч унікальному світлин-аватарок інтернет-користувачів, та є при цьому молодіжним кафе. Найбільш перспективне місце розміщення – мостове з’єднання Труханова й Долобецького (Гідропарку) островів.

mist-kafe_Socmerezha

«Міст брендів»

Мости, що представляють із себе «архітектурний продакт-плейсмент» найбільших торговельних брендів, у першу чергу спортивної спрямованості. Дана концепція є універсальною й може бути використана практично в будь-якій локації потребуючій мостового з’єднання.

mist_brendiv

«Вертикальне кафе»

Спуск із мосту Патона на Венеціанський острів (Гідропарк), що, одночасно із цим,  представляє із себе оглядовий майданчик і вертикальне кафе з музейною експозицією, присвяченою мостам та Дніпру.

vertykalne_kafe

Автор представлених ідей і проекту в цілому:

Олександр Калашников

Інженер, дизайнер, член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ)

kalashnikovap @ mail.ru

Співавтор частини ідей проекту й головний консультант:

Григорій Мельничук

Журналіст, інженер, співзасновник спільноти «Київські проекти» kievcityproject.livejournal.com

melnychuk.gv @ gmail.com

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Київському міському голові Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку Хрещатик, 36   Відкритий лист громадської організації  “Асоціація велосипедистів Києва” до Київського міського голови Віталія