1 жовтня 2013 стартував пілотний проект транспортного велосипедного прокату на Русанівці “Велократ-Експрес”.

“Велократ-Експрес” складається з двох станцій, одна з яких знаходиться біля метро “Лівобережна” (готель “Турист”), а друга – на Русанівці (бульвар Давидова, 12). Залишивши грошовий депозит на одній зі станцій, можна взяти в прокат велосипед і повернути його на іншій станції в обмін на депозит. При цьому мінімальний час прокату складає 10 хвилин, цього достатньо щоб подолати відстань між станціями – від центру Русанівки до метро Лівобережна .

Маршрут руху складає від 1,4 до 2 км, залежно від того, який шлях ви виберете для пересування: по Русанівській набережній або по бульвару Давидова.

Умови прокату :
Депозит – 600 грн (повертається після прокату)

Плата за прокат :
10 хвилин – 3 грн.
30 хвилин – 10 грн.
1 годину – 20 грн .

Щоб взяти велосипед у прокат, потрібно звернутися до охоронця на парковці, біля якої розташована станція.

Реалізувати даний проект вдалося завдяки підтримці Благодійного фонду Олеся Маляревича та Адміністрації Дніпровського району Києва. “Велократ-Експрес” висловлює подяку за надану можливість.

Протягом першого тижня проходить демонстрація проекту, під час якої кілька обраних осіб будуть користуватися послугами прокату безкоштовно. Для участі в демонстрації необхідно зв’язатися з організаторами.

Якщо ви хочете розмістити станцію прокату біля вашого будинку і у вас є конкретна пропозиція, напишіть “Велократу”. Запитання та пропозиції можна наплавляти на пошту: admin at velokrat.com або звертатися за телефоном: +38 099 047 79 24

Станція 1 – вул. Раїси Окпіной 2, готель ” Турист” м. Лівобережна

Станція 2 – бул. Давидова 12, Русанівка

Джерело: http://velokrat.com/novosti-velokrata/velokrat-ekspress/?lang=uk

 • Анна Левицька

  молодці! чудове досягнення

 • Oleksander Havryliuk

  хм, депозит 600 грн?

 • Михаил

  Да, обезопасить прокатчика от вандализма и воровства – 600 гр. Но, чтоб выскочить из дому до метро – 600 гр. нужно иметь! Тот кто ездит в метро, не всегда имеет свободными 600 гр. А держать их постоянно в НЗ не представляется возможным. ( Что-то нужно менять: или 600 гр. или метро 🙂 ) А сама идея проката прекрасная!

 • Bogdan Derkach

  Класно було б створити пластикову картку “Велократ”, на яку можна було б зараховувати гроші – ті ж самі 600 грн застави + вільні гроші для оплати за прокат. Це було б дуже зручно!
  А ще я дуже хочу, щоб такі станції були по всьому Києву в далеких від метро районах.

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися