Публікуємо огляд виступів завтрашньої конференції з міської мобільності, які здаються нам найбільш цікавими та корисними.

Ми не знаємо, чи вони дійсно будуть такими, але назви та теми підібрані вдало.

10:00 – Еллісон Дютруа з Gehl Architects розкаже про міжнародний досвід у сфері планування сталої міської мобільності

Ми довіряємо Gehl Architects як одному з найбільш дружніх до пішоходів та велосипедистів архітектурному агентству, тому радимо прийти на цю презентацію.

11:45 – розробка швидкісної автобусної системи

Йдеться про ті самі виділені смуги для громадського транспорту, про які ми давно мріємо в Києві. Розкажуть про приклади Дубліна та дискутуватимуть про можливості впровадження в українських містах.

14:00 – транспортні альянси

Цікаво, бо саме через розрізненість транспортних структур (окремо за автобуси, окремо за маршрутки, за метро) ми досі не можемо впровадити єдиний квиток на проїзд в усіх видах транспорту, щоб не треба було знати всі умови проїзду в кожному виді транспорту та носити в кишені і жетончик, і талончик, і три гривні.

15:30 – перспективи українських міст щодо розвитку вело та пішої ходи

Реформа транспорту у Вінниці, професійні підходи до велоінфраструктур Львова та Києва, велосипедна концепція у Донецьку. Ми особисто все це знаємо, але хочемо почути ще раз.

Повна програма конференції

Як зареєструватися

інші цікаві матеріали

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з