Публікуємо огляд виступів завтрашньої конференції з міської мобільності, які здаються нам найбільш цікавими та корисними.

Ми не знаємо, чи вони дійсно будуть такими, але назви та теми підібрані вдало.

10:00 – Еллісон Дютруа з Gehl Architects розкаже про міжнародний досвід у сфері планування сталої міської мобільності

Ми довіряємо Gehl Architects як одному з найбільш дружніх до пішоходів та велосипедистів архітектурному агентству, тому радимо прийти на цю презентацію.

11:45 – розробка швидкісної автобусної системи

Йдеться про ті самі виділені смуги для громадського транспорту, про які ми давно мріємо в Києві. Розкажуть про приклади Дубліна та дискутуватимуть про можливості впровадження в українських містах.

14:00 – транспортні альянси

Цікаво, бо саме через розрізненість транспортних структур (окремо за автобуси, окремо за маршрутки, за метро) ми досі не можемо впровадити єдиний квиток на проїзд в усіх видах транспорту, щоб не треба було знати всі умови проїзду в кожному виді транспорту та носити в кишені і жетончик, і талончик, і три гривні.

15:30 – перспективи українських міст щодо розвитку вело та пішої ходи

Реформа транспорту у Вінниці, професійні підходи до велоінфраструктур Львова та Києва, велосипедна концепція у Донецьку. Ми особисто все це знаємо, але хочемо почути ще раз.

Повна програма конференції

Як зареєструватися

інші цікаві матеріали

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24