Відкрито реєстрацію кандидатур на посади членів Ради Асоціації велосипедистів Києва, членів Ревізійної комісії та голови Асоціації.

Щоб подати свою кандидатуру, ви повинні бути членом Асоціації велосипедистів Києав. Подати кандидатуру можна до 30 жовтня, щоб у інших членів Асоціації був час познайомитися з вами і обрати, за кого голосувати під час Загальних зборів.

Загальні збори Асоціації – щорічна зустріч, під час якої велоактивісти Києва визначатимуть плани на 2014 рік та обиратимуть нових членів правління Асоціації велосипедистів Києва. Загальні збори відбудуться 30 листопада 2013.

Щоб подати свою кандидатуру, потрібно заповнити відповідні поля під час реєстрації на Загальні збори.

Також ви можете уже зараз зареєструватися на Загальні збори, навіть якщо ви не хочете подавати кандидатуру на одну з посад.

інші цікаві матеріали

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.

Члени Асоціації велосипедистів Києва подали свої кандидатури на вибори голови і членів Ради АВК. На Загальних зборах АВК 2 червня відбудуться вибори, під час яких

Запрошуємо членів Асоціації велосипедистів Києва взяти участь у виборах голови і членів Ради АВК та Ревізійної комісії! Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва 2