Відкрито реєстрацію кандидатур на посади членів Ради Асоціації велосипедистів Києва, членів Ревізійної комісії та голови Асоціації.

Щоб подати свою кандидатуру, ви повинні бути членом Асоціації велосипедистів Києав. Подати кандидатуру можна до 30 жовтня, щоб у інших членів Асоціації був час познайомитися з вами і обрати, за кого голосувати під час Загальних зборів.

Загальні збори Асоціації – щорічна зустріч, під час якої велоактивісти Києва визначатимуть плани на 2014 рік та обиратимуть нових членів правління Асоціації велосипедистів Києва. Загальні збори відбудуться 30 листопада 2013.

Щоб подати свою кандидатуру, потрібно заповнити відповідні поля під час реєстрації на Загальні збори.

Також ви можете уже зараз зареєструватися на Загальні збори, навіть якщо ви не хочете подавати кандидатуру на одну з посад.

інші цікаві матеріали

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у

22 квітня відбудуться Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва, під час яких члени АВК оберуть нових членів Ради, Голову та Ревізійну комісію організації. Також на загальних

Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва, які відбудуться 22 квітня 2017 року, члени АВК оберуть трьох нових членів Ради Асоціації, Голову, та Ревізійну комісію.