Спортивне взуття, ергономічний рюкзак, термоодяг і “наворочені” аксесуари – можливий, але не обов’язковий набір для їзди на велосипеді. Щоденне пересування містом повинне бути зручним, а форма одягу велосипедистів – вільною. 22 вересня Асоціація велосипедистів Києва запрошує всіх на Велопарад у піжамах!

З нагоди Міжнародного дня без авто та Європейського тижня мобільності ми хочемо проїхатися центральною частиною міста у тому одязі, який носимо вдома. Метою велопараду у піжамах є показати, що місто – це наш дім, а не ворожа територія, для якої потрібне спеціальне обмундировування. Кожен і кожна може використовувати велосипед для як основний чи додатковий засіб пересування, адже це найдешевший і найекологічніший вид транспорту.

Чекаємо вас у неділю, 22 вересня о 12.00 біля станції метро “Арсенальна”. Приходьте у піжамах, халатах, “сімейках”, комбінаціях і бігуді – проїдемося містом по-домашньому і закінчимо на пішохідній вулиці Хмельницького.

Реєстрація на Велопарад у піжамах (обов’язково)

img_0737
інші цікаві матеріали

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів