Спортивне взуття, ергономічний рюкзак, термоодяг і “наворочені” аксесуари – можливий, але не обов’язковий набір для їзди на велосипеді. Щоденне пересування містом повинне бути зручним, а форма одягу велосипедистів – вільною. 22 вересня Асоціація велосипедистів Києва запрошує всіх на Велопарад у піжамах!

З нагоди Міжнародного дня без авто та Європейського тижня мобільності ми хочемо проїхатися центральною частиною міста у тому одязі, який носимо вдома. Метою велопараду у піжамах є показати, що місто – це наш дім, а не ворожа територія, для якої потрібне спеціальне обмундировування. Кожен і кожна може використовувати велосипед для як основний чи додатковий засіб пересування, адже це найдешевший і найекологічніший вид транспорту.

Чекаємо вас у неділю, 22 вересня о 12.00 біля станції метро “Арсенальна”. Приходьте у піжамах, халатах, “сімейках”, комбінаціях і бігуді – проїдемося містом по-домашньому і закінчимо на пішохідній вулиці Хмельницького.

Реєстрація на Велопарад у піжамах (обов’язково)

img_0737
інші цікаві матеріали

У центрі Києва відбувся щорічний Велопарад дівчат, який влаштовує Асоціація велосипедистів Києва. Вулицями міста проїхались сотні дівчат і жінок, для яких велосипед став зручним транспортом.

Традиційний щорічний Велопарад дівчат Асоціація велосипедистів Києва влаштовує в Києві 15 липня 2017 року. Прес-анонс Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі

У Міністерстві інфраструктури України підтримали пропозиції до Транспортної стратегії України 2030, розроблені Українською велосипедною мережею за участю Асоціації велосипедистів Києва. 22 травня 2017 року в Міністерство