Відкрито реєстрацію на Велофорум 2013, що відбудеться 19-20 жовтня у Полтаві.

“Велофорум” організовується Асоціацією велосипедистів Києва у співпраці з Полтавським національним технічним університетом та благодійним фондом «Фонд розвитку громади «Ініціатива».

Зареєструватися на участь у Велофорумі

Метою проведення конференції “Велофорум-2013” є прискорення екологічної модернізації міської транспортної інфраструктури в Україні через поширення знань і мотивацію громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених.

Конференція вже традиційно стала майданчиком для обговорення практик популяризації велосипедного транспорту в українським містах, місцем зустрічі та знайомств усіх зацікавлених у темі міської мобільності та велосипедного транспорту як її невід’ємної складової.

Полтаву можна вважати класичним «взірцевим» провінційним містом центру України. На відміну від багатьох українських міст, Полтава має в основі кільцево-радиальну схему вулиць. У той же час, на відміну від міст європейських, ширина цих вулиць дозволяє доволі просто та безперешкодно організувати простір для усіх учасників дорожнього руху.

У Полтаві діє офіційно зареєстрована велосипедна організація – ВелоПолтава – доволі потужний інструмент популяризації повсякденного використання велосипеда.

В області успішно реалізовується 2 велотуристічних проекті. Це ВелоКраїна (франчайзинг проекту ВелоКраїна у Карпатах) та «Доступний велотуризм».

Один з провідних вищих навчальних закладів Полтави – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка виступає співорганізатором “Велофоруму-2013″. З 2011 року до переліку дипломних робіт випускників університету введені теми, які стосуються реформування вулично-дорожньої мережі міста, в тому числі і з урахуванням можливості запровадження велосипедної інфраструктури.

Іншим місцевим співорганізатором Велофоруму у Полтаві є Полтавський обласний благодійний фонд «Фонд розвитку громади «Ініціатива». Місією Фонду є підтримка та розвиток ініціатив, які спрямовані на сталий розвиток територіальних громад Полтави та області. Організація розглядає запровадження велоруху в місті, як один з вагомих чинників сталого розвитку міського простору.

Велофорум цього року також заручився підтримкою міжнародних інституцій, таких як Фонд ім. Гайнріха Бьолля та Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ).

Попередня програма конференції

Умови участі

Сторінка на Фейсбук

інші цікаві матеріали

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24