Відкрито реєстрацію на Велофорум 2013, що відбудеться 19-20 жовтня у Полтаві.

“Велофорум” організовується Асоціацією велосипедистів Києва у співпраці з Полтавським національним технічним університетом та благодійним фондом «Фонд розвитку громади «Ініціатива».

Зареєструватися на участь у Велофорумі

Метою проведення конференції “Велофорум-2013” є прискорення екологічної модернізації міської транспортної інфраструктури в Україні через поширення знань і мотивацію громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених.

Конференція вже традиційно стала майданчиком для обговорення практик популяризації велосипедного транспорту в українським містах, місцем зустрічі та знайомств усіх зацікавлених у темі міської мобільності та велосипедного транспорту як її невід’ємної складової.

Полтаву можна вважати класичним «взірцевим» провінційним містом центру України. На відміну від багатьох українських міст, Полтава має в основі кільцево-радиальну схему вулиць. У той же час, на відміну від міст європейських, ширина цих вулиць дозволяє доволі просто та безперешкодно організувати простір для усіх учасників дорожнього руху.

У Полтаві діє офіційно зареєстрована велосипедна організація – ВелоПолтава – доволі потужний інструмент популяризації повсякденного використання велосипеда.

В області успішно реалізовується 2 велотуристічних проекті. Це ВелоКраїна (франчайзинг проекту ВелоКраїна у Карпатах) та «Доступний велотуризм».

Один з провідних вищих навчальних закладів Полтави – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка виступає співорганізатором “Велофоруму-2013″. З 2011 року до переліку дипломних робіт випускників університету введені теми, які стосуються реформування вулично-дорожньої мережі міста, в тому числі і з урахуванням можливості запровадження велосипедної інфраструктури.

Іншим місцевим співорганізатором Велофоруму у Полтаві є Полтавський обласний благодійний фонд «Фонд розвитку громади «Ініціатива». Місією Фонду є підтримка та розвиток ініціатив, які спрямовані на сталий розвиток територіальних громад Полтави та області. Організація розглядає запровадження велоруху в місті, як один з вагомих чинників сталого розвитку міського простору.

Велофорум цього року також заручився підтримкою міжнародних інституцій, таких як Фонд ім. Гайнріха Бьолля та Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ).

Попередня програма конференції

Умови участі

Сторінка на Фейсбук

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є

У Міністерстві інфраструктури України підтримали пропозиції до Транспортної стратегії України 2030, розроблені Українською велосипедною мережею за участю Асоціації велосипедистів Києва. 22 травня 2017 року в Міністерство

Через обвал Шулявського моста звільнено керівників, які відповідали за транспортну політику міста загалом і в окремому районі. При цьому лишилася непокараною безпосередньо відповідальна за цей