У п’ятницю 20 вересня Асоціація велосипедистів Києва проводить День ПАРКування – перетворення паркувальних лотів на маленькі парки. Нам потрібні ваші горщики з квітами, птахи та килимки.

У Києві такий День ПАРКування пройде вперше, тому ми не думаємо, що буде багато лотів-парків, але розраховуємо на якомога більшу підтримку. Адже це весело!

Ми будемо вдячні, якщо ви прийдете і принесете кілька речей, які допоможуть нам обладнати наші парки якомога домашніше та зеленіше:

– чайний сервіз (чайник, тарілочки та чашки) – 2 штуки

– кольорові диванні подушки

– килимки для сидіння на асфальті (кольорові)

– домашні тварини: кіт, собака, риби в акваріумі, пташки у клітках, кури

– квіти у горщиках

– тенісний стіл для пінг-понгу (може, хтось живе поряд із Контрактовою?)

– настільний футбол

– гра Містер Твістер

– книжки для читання

– 6 хлопців для перенесення всього зранку з нашого офісу на Контрактовій (на пт на 7:30)

Будь ласка, пишіть Ірі Бондаренко на isbondarenko at www.avk.org.ua, якщо у вас щось є, і ви готові принести це завтра на Поділ, а забрати у п”ятницю вдень.

День ПАРКування започаткували в 2005 році у Сан-Франциско, після чого він перетворився у міжнародний рух за участю найпрогресивніших міст світу. Щороку 20 вересня вибрані паркувальні лоти у цих містах перетворюють на маленькі парки. Метою Дня ПАРКування є повернути людям публічний простір, який щодня присвоюють собі порожні запарковані машини.

Цього року у рамках Європейського тижня мобільності День ПАРКування вперше відбудеться в Україні. Якщо ви важаєте, що вулиці і площі Києва повинні бути місцем спілкування та відпочинку людей, а не машин, чекаємо вас 20 вересня о 8:30 на Контрактовій площі, на величезній автомобільній стоянці.

Оренда одного паркомісця коштує всього 7 гривень/год і 28 гривень/день.

Більше про День ПАРКування http://parkingday.org/about-parking-day/

Подія київського Дня ПАРКування на Фейсбуці

  • Liubomyr Shumakoff

    У вихідні паркування безкоштовне. Не вірите? Заплатіть за паркування за
    допомогою мобільного телефону (www.516.com.ua) і ви побачите, що у
    вихідні плата не стягуватиметься.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.

Київ долучається до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва підготувала насичену програму подій у столиці протягом усього