У Києві розпочався конкурс на кращого Велопрацедавця: офіс, у якому встановили велопарковку, працівники їздять на велосипеді, а керівники їх підтримують.

Прийом заявок триває до 12 вересня включно, а вручення призів переможцю відбудеться 22 вересня, під час святкування всесвітнього Дня без авто.

«Поїздки на велосипеді роблять людей здоровішими та активнішими на роботі. Відомо, що вони менше хворіють і не беруть лікарняні, а завдяки корисному фізичному навантаженню вони працюють ефективніше та спокійніше. Тому не дивно, що керівництва багатьох київських фірм підтримують приїзд своїх працівників на роботу на велосипеді», – каже організаторка конкурсу Надія Парфан з Асоціації велосипедистів Києва.

На думку організаторів, участь у конкурсі є можливістю для компанії показати своє дбайливе ставлення до співробітників, клієнтів, міста та навколишнього середовища.

Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального підприємства за згодою керівництва. У конкурсі можуть брати участь усі компанії (крім переможців минулих років), де є щонайменше велопарковка, та де керівництво заохочує працівників їздити на велосипедах. Критеріями вибору переможця будуть кількість відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об’єктивним можливостям компанії.

Зареєструвати компанію на конкурс: https://docs.google.com/a/bigmir.net/spreadsheet/viewform?formkey=dERyYUVaa0Y1M1FPX0hSaGo2bUpKQ1E6MQ#gid=0

Конкурс «Велопрацедавець 2013» проводиться вчетверте, і щороку кількість учасників зростає. У минулі роки вигравали переважно програмісти та інженери, у 2012 переможець отримав корпоративний велосипед у подарунок.

Захід проводить Асоціація велосипедистів Києва (http://www.www.avk.org.ua/) у рамках Європейського тижня мобільності (http://www.mobilityweek.org.ua/event/nagorodzhennya-peremozhtsiv-konkursu-velopratsedavets-2013/).

Контакти: 
Надія Парфан,
координаторка конкурсу «Велопрацедавець-2013»,
050 709 26 20, parfanka@gmail.com

Про конкурси попередніх років питайте Ірину Бондаренко, координаторку Асоціації велосипедистів Києва, 097 699 10 38, isbondarenko@www.avk.org.ua

 • саша

  Треба писати “Днем з вогнем шукають вело-офіс”. Їх нема тут, єслічо.

  • http://www.avk.org.ua Іра Бондаренко

   Асоціація велосипедистів Києва проводить цей конкурс четвертий рік. Щороку реєструються від 10 до 30 учасників, з дуже і дуже гідними велопарковками та душами.
   У цьому році зареєструвалися 15 компаній, серед них дві державні установи.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Асоціація велосипедистів Києва організувала бізнес-сніданок для українських та міжнародних компаній, який став майданчиком для обговорення актуальних питань між бізнесом і громадською організацією. Бізнес-сніданок розпочався з

Сайт Rabota.ua, який виступив інформаційним партнером конкурсу «Велопрацедавець року», опублікував ТОП-10 київських офісів, дружніх до велосипедистів. У добірку, яку підготувала Асоціація велосипедистів Києва, потрапили як