У Києві розпочався конкурс на кращого Велопрацедавця: офіс, у якому встановили велопарковку, працівники їздять на велосипеді, а керівники їх підтримують.

Прийом заявок триває до 12 вересня включно, а вручення призів переможцю відбудеться 22 вересня, під час святкування всесвітнього Дня без авто.

«Поїздки на велосипеді роблять людей здоровішими та активнішими на роботі. Відомо, що вони менше хворіють і не беруть лікарняні, а завдяки корисному фізичному навантаженню вони працюють ефективніше та спокійніше. Тому не дивно, що керівництва багатьох київських фірм підтримують приїзд своїх працівників на роботу на велосипеді», – каже організаторка конкурсу Надія Парфан з Асоціації велосипедистів Києва.

На думку організаторів, участь у конкурсі є можливістю для компанії показати своє дбайливе ставлення до співробітників, клієнтів, міста та навколишнього середовища.

Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального підприємства за згодою керівництва. У конкурсі можуть брати участь усі компанії (крім переможців минулих років), де є щонайменше велопарковка, та де керівництво заохочує працівників їздити на велосипедах. Критеріями вибору переможця будуть кількість відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об’єктивним можливостям компанії.

Зареєструвати компанію на конкурс: https://docs.google.com/a/bigmir.net/spreadsheet/viewform?formkey=dERyYUVaa0Y1M1FPX0hSaGo2bUpKQ1E6MQ#gid=0

Конкурс «Велопрацедавець 2013» проводиться вчетверте, і щороку кількість учасників зростає. У минулі роки вигравали переважно програмісти та інженери, у 2012 переможець отримав корпоративний велосипед у подарунок.

Захід проводить Асоціація велосипедистів Києва (http://www.www.avk.org.ua/) у рамках Європейського тижня мобільності (http://www.mobilityweek.org.ua/event/nagorodzhennya-peremozhtsiv-konkursu-velopratsedavets-2013/).

Контакти: 
Надія Парфан,
координаторка конкурсу «Велопрацедавець-2013»,
050 709 26 20, parfanka@gmail.com

Про конкурси попередніх років питайте Ірину Бондаренко, координаторку Асоціації велосипедистів Києва, 097 699 10 38, isbondarenko@www.avk.org.ua

 • саша

  Треба писати “Днем з вогнем шукають вело-офіс”. Їх нема тут, єслічо.

  • http://www.avk.org.ua Іра Бондаренко

   Асоціація велосипедистів Києва проводить цей конкурс четвертий рік. Щороку реєструються від 10 до 30 учасників, з дуже і дуже гідними велопарковками та душами.
   У цьому році зареєструвалися 15 компаній, серед них дві державні установи.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва продовжила прийом заявок до 10 жовтня на щорічний конкурс “Велопрацедавець 2017”, який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. На конкурс уже подались