У Києві завершився конкурс на кращу організацію, що облаштувала зручності для велосипедистів та заохочує своїх працівників приїжджати на роботу велосипедом. Перше місце посів телеканал 1+1.

В офісі телеканалу “1+1” є велопарковка у вигляді “1+1”, душ, роздягальня та все інше, що потрібно. Керівництво заохочує працівників приїжджати на велосипеді. І хоча поки що велосипедистів у компанії не так багато, ми віримо, що методична робота керівництва та наша маленька винагорода зробить телеканал ще кращим вело-офісом.

От тільки тепер вони не зможуть брати участь у нашому конкурсі, бо уже перемогли один раз.

До слова, 2013 – це перший рік, коли перше місце у конкурсі зайняли не програмісти-інженери.

Телеканалу “1+1” ми подарували сертифікати на безкоштовне техобслуговування велосипедів від майстерні Велоремонт та вело-екскурсію по місту від Velotour. А ще 5 працівників “1+1” стають членами Асоціації велосипедистів Києва на цілий рік безкоштовно, і можуть користуватися знижками у веломагазинах, майстернях, прокатах, турах Києва та України.

Друге місце посіла компанія Cheesebanana, у якій майже всі працівники приїжджають на велосипеді у дощ, сніг та іншу неприємну погоду (принаймні, так це побачила Маша Завірюхіна, яка їздила до них перевіряти на “велосипедність”). 

Cheesebanana ми також подарували сертифікати на безкоштовне техобслуговування велосипедів у майстерні Велоремонт та тімбілдингову поїздку для працівників від велотуристичної компанії Velovuyki і шалені знижки на прокат велосипедів від Veliki.ua. Ще 5 членських квитків Асоціації велосипедистів Києва отримують працівники Cheesebanana на цілий рік безкоштовно.

Третій приз отримав Департамент архітектури та містобудування за їхню нещодавно встановлену велопарковку біля входу, душ-роздягальню та працівників-велосипедистів, якими не так легко бути, якщо ти працюєш у структури Київської міської державної адміністрації.

Ми щиро захоплені велосипедистами Департаменту і хочемо, аби більше київських та українських чиновників брали з них приклад.

Окрім безкоштовного техобслуговування у “Велоремонті” ми даруємо Департаменту КМДА безкоштовний майстер-клас з міської їзди на велосипеді і членство в Асоціації велосипедистів Києва для 5 працівників на цілий рік.

Ще ми вирішили зробити два заохочувальні подарунки для фармацевтичної корпорації “Артеріум” та Лабораторії імунології інституту педіатрії та акушерства НАМН України. Бо вони молодці, встановили велопарковки та усіляко заохочують працівників приїжджати на велосипеді.

Вітаємо переможців та сподіваємося, що наступного року нам буде ще важче зробити вибір, бо на конкурс зареєструється багато-багато компаній з гідними умовами для роботи велосипедистів.

А ще кажемо величезне ДЯКУЮ волонтерам Асоціації велосипедистів Києва, завдяки яким цей конкурс став реальністю: Марії Завірюхіній та Павлу Кучапіну, які об’їхали майже всі офіси, Антону Шевченку, який змакетував дипломи та Олі СоловейНадії Парфан і Оксані Білявській за організацію.

інші цікаві матеріали

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська

До Клубу велобізнесу приєднався новий член – юридична фірма EVERLEGAL. Які цінності та місія вашого бізнесу/компанії? EVERLEGAL — незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Ми