Асоціація велосипедистів Києва запустила соціальну рекламу велосипедного міста Київ.

Цими днями у Києві з’явилися перші біл-борди та сіті-лайти із зображенням Богдана Хмельницького та Батьківщини-Матері з велосипедами.

29400

Член Ради Асоціації велосипедистів Оля Соловей розпочала роботу над соціальною рекламою навесні цього року, опитавши близько 500 людей про те, з чим у них асоціюється велосипед. Ця інформація була потрібна, аби зрозуміти, який меседж треба вкладати до соціальної реклами.

Більшість з цих людей не їздили на велосипеді у момент опитування – це була наша цільова аудиторія цього року.

30403

Потім Оля звернулася до різних організацій, які займаються рекламою, з проханням зробити макети соцреклами. Усім нам найбільше сподобалася реклама компанії >Strela, у якій вони обігрують використання велосипедів відомими київськими пам’ятниками.

IMG_7109

Потім почалися перепони, коли ми намагалися знайти гроші на друк та поклейку соцреклами, та знайти можливість розмістити її безкоштовно, як і має бути із соцрекламою. Оля з усім впоралася.

Висловлюємо свою величезну подяку Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ за надання грошей на друк та поклейку соцреклами.

Тим не менш, через деякі труднощі ми не змогли розмістити рекламу тоді, коли хотіли – на початку вересня. Тому ви бачите її вперше зараз, коли здається, що велосипеди уже час ховати на зиму. Також, як бачите, трошки не пощастило з погодою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Передбачаючи питання багатьох, чому “Київ – велосипедне місто”, пояснимо це тут.

Це – наше бачення Києва через кілька років, яке наразі поки що не відповідає реальності. З опитування нам стало зрозуміло, що багато людей не сприймають велосипед як вид транспорту для Києва, для них це дитячі забавки і тимчасово.

Ми ж хочемо показати, що це не так. Ми хочемо підняти це питання для тих людей, які досі не замислювалися над цим і наштовхнути їх на думку, що Київ буде велосипедним містом.

Особисто ми це знаємо і віримо, а головне – ми над цим працюємо.

lybid-visualisation

А ще ми плануємо знайти ще гроші на друк та поклейку і поновити цю соціальну рекламу навесні, коли усе велосипедне літо буде ще попереду.

Сподіваємо, це нагадає тим, хто про це не замислювався: ніколи не пізно міняти свої звички і ставати велосипедистом!

Долучитися до Асоціації велосипедистів Києва

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала