Працівники Верховної Ради України організовують перший веломарафон «У парламент на велосипеді».

Захід триває з 16 по 21 вересня в рамках Європейського тижня мобільності під гаслом «Чистий транспорт – чесні парламентарі».

Ініціатором веломарафону є один із працівників Верховної Ради Станіслав Баланович, який не тільки сам почав їздити на роботу на велосипеді, а й почав поширювати інформацію у соцмережах та закликах співробітників та народних обранців теж приїжджати на велосипеді.

Велопрокат Veliki.ua допоміг: встановив велопарковку та безкоштовний велопрокат біля Верховної Ради.

“Спеціально, аби парламентарі могли спробувати їздити на велосипеді”, – каже Олексій Кушка, головний з Veliki.ua.

Ініціатива “Візьми і зроби” запрошує усіх народних депутатів, їхніх помічників та працівників апарату Верховної Ради долучитися до веломарафону та зробити свій внесок у збереження довкілля та зменшення кількості заторів на вулицях Києва.

Європейський тиждень мобільності – це інформаційно-роз’яснювальна кампанія популяризації велосипедного руху, піших прогулянок та використання громадського транспорту замість автомобілів.Традиційно акція завершується Днем без автомобіля.

Ініціатори запрошують журналістів на зйомку першої парламентської велопарковки та на парламентський велопрокат. Деталі за телефоном 093-677-63-65.

інші цікаві матеріали

З 16 до 22 вересня у тисячах європейських міст відбулися акції, які показали переваги від розвитку велосипедної та пішохідної інфраструктури, громадського транспорту і привернули увагу

Новий план сталої міської мобільності Києва передбачає нові пішохідні зони, розвиток велоінфраструктури та розробку велоконцепції міста, вдосконалення роботи громадського транспорту і впорядкування паркувального простору. А

Асоціація велосипедистів Києва вже вшосте долучається до святкування в Україні Європейського тижня мобільності (16-22 вересня) та організовує «Дні без авто». “Дні без авто” мають на