Працівники Верховної Ради України організовують перший веломарафон «У парламент на велосипеді».

Захід триває з 16 по 21 вересня в рамках Європейського тижня мобільності під гаслом «Чистий транспорт – чесні парламентарі».

Ініціатором веломарафону є один із працівників Верховної Ради Станіслав Баланович, який не тільки сам почав їздити на роботу на велосипеді, а й почав поширювати інформацію у соцмережах та закликах співробітників та народних обранців теж приїжджати на велосипеді.

Велопрокат Veliki.ua допоміг: встановив велопарковку та безкоштовний велопрокат біля Верховної Ради.

“Спеціально, аби парламентарі могли спробувати їздити на велосипеді”, – каже Олексій Кушка, головний з Veliki.ua.

Ініціатива “Візьми і зроби” запрошує усіх народних депутатів, їхніх помічників та працівників апарату Верховної Ради долучитися до веломарафону та зробити свій внесок у збереження довкілля та зменшення кількості заторів на вулицях Києва.

Європейський тиждень мобільності – це інформаційно-роз’яснювальна кампанія популяризації велосипедного руху, піших прогулянок та використання громадського транспорту замість автомобілів.Традиційно акція завершується Днем без автомобіля.

Ініціатори запрошують журналістів на зйомку першої парламентської велопарковки та на парламентський велопрокат. Деталі за телефоном 093-677-63-65.

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.