Асоціації велосипедистів Києва потрібна допомога п’ятнадцяти волонтерів: поїздити по місту, зробити знімки, розвезти плакати, розпитати людей.

Починаються шалені вело-тижні: ми готуємо пішохідну зону, конкурси та велопарад на Європейський тиждень мобільності, презентацію пілотного вело-району Дарницького у київській мерії та його обговорення громадськістю. А ще розпочався навчальний рік, і треба розвезти по інститутах плакат для студентів “Як спланувати свій веломаршрут”.

v

У кожному з цих завдань нам потрібна ваша допомога. Будь ласка, оберіть для себе цікаву роботу та допоможіть нам:

1) Об’їхати 2-3 офіси у Києві, щоб знайти кращого “Велопрацедавця” – це конкурс, який ми проводимо щороку. За результатами приїзду складемо рейтинг та оберемо найкращий вело-офіс.

Потрібний час – 2 години на тиждень. Якщо хочете допомогти, зв’яжіться з Олею olga_solovei () ukr.net, 067 656 76 81.

2) Об’їхати наявні велодоріжки на Бажана та Здолбунівській та сфотографувати всі недоліки, а також описати їх у спеціальній таблиці. Це потрібно для нашої роботи по вело-району Дарницький, щоб передати в мерію чіткі зауваження, що має бути виправлено.

Потрібний час – 3 години. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Надією parfanka at gmail.com

3) Об’їхати вищі навчальні заклади у вашому районі та розклеїти на дошках оголошень плакати для студентів “Як спланувати свій веломаршрут”. Усі навчальні заклади уже описані, ви можете обрати один район і розвезти плакати у ньому.

Потрібний час – 1-3 години. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Ірою isbondarenko at www.avk.org.ua

4) Організувати опитування на рекреаційних веломаршрутах у 6 парках Києва. Уже рік функціонують рекреаційні веломаршрути, і ми хочемо дізнатися від людей, які ними користуються, що вони про них думають, чи є недоліки, і як їх виправити.

Потрібний час – 4 години на вихідних. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Ірою isbondarenko at www.avk.org.ua

Дякуємо за допомогу.

 • Anton Vakulenko

  3) Об’їхати вищі навчальні заклади – можу допомогти по Оболоні

  • http://www.avk.org.ua Іра Бондаренко

   Дякую, Антоне,
   твоя заявка прийнята, я напишу тобі листа.
   Нагадую, що найкраще написати на пошту, як і написано у оголошенні. Тоді відповідь буде якнайшвидша.

 • Вадим Сивак

  а я би зробив огляд офісів ) у блозі та соц мережах, наприклад

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична

Асоціація велосипедистів Києва продовжила прийом заявок до 10 жовтня на щорічний конкурс “Велопрацедавець 2017”, який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. На конкурс уже подались

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.