Асоціації велосипедистів Києва потрібна допомога п’ятнадцяти волонтерів: поїздити по місту, зробити знімки, розвезти плакати, розпитати людей.

Починаються шалені вело-тижні: ми готуємо пішохідну зону, конкурси та велопарад на Європейський тиждень мобільності, презентацію пілотного вело-району Дарницького у київській мерії та його обговорення громадськістю. А ще розпочався навчальний рік, і треба розвезти по інститутах плакат для студентів “Як спланувати свій веломаршрут”.

v

У кожному з цих завдань нам потрібна ваша допомога. Будь ласка, оберіть для себе цікаву роботу та допоможіть нам:

1) Об’їхати 2-3 офіси у Києві, щоб знайти кращого “Велопрацедавця” – це конкурс, який ми проводимо щороку. За результатами приїзду складемо рейтинг та оберемо найкращий вело-офіс.

Потрібний час – 2 години на тиждень. Якщо хочете допомогти, зв’яжіться з Олею olga_solovei () ukr.net, 067 656 76 81.

2) Об’їхати наявні велодоріжки на Бажана та Здолбунівській та сфотографувати всі недоліки, а також описати їх у спеціальній таблиці. Це потрібно для нашої роботи по вело-району Дарницький, щоб передати в мерію чіткі зауваження, що має бути виправлено.

Потрібний час – 3 години. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Надією parfanka at gmail.com

3) Об’їхати вищі навчальні заклади у вашому районі та розклеїти на дошках оголошень плакати для студентів “Як спланувати свій веломаршрут”. Усі навчальні заклади уже описані, ви можете обрати один район і розвезти плакати у ньому.

Потрібний час – 1-3 години. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Ірою isbondarenko at www.avk.org.ua

4) Організувати опитування на рекреаційних веломаршрутах у 6 парках Києва. Уже рік функціонують рекреаційні веломаршрути, і ми хочемо дізнатися від людей, які ними користуються, що вони про них думають, чи є недоліки, і як їх виправити.

Потрібний час – 4 години на вихідних. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Ірою isbondarenko at www.avk.org.ua

Дякуємо за допомогу.

 • Anton Vakulenko

  3) Об’їхати вищі навчальні заклади – можу допомогти по Оболоні

  • http://www.avk.org.ua Іра Бондаренко

   Дякую, Антоне,
   твоя заявка прийнята, я напишу тобі листа.
   Нагадую, що найкраще написати на пошту, як і написано у оголошенні. Тоді відповідь буде якнайшвидша.

 • Вадим Сивак

  а я би зробив огляд офісів ) у блозі та соц мережах, наприклад

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Київському міському голові Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку Хрещатик, 36   Відкритий лист громадської організації  “Асоціація велосипедистів Києва” до Київського міського голови Віталія

Асоціація велосипедистів Києва організувала бізнес-сніданок для українських та міжнародних компаній, який став майданчиком для обговорення актуальних питань між бізнесом і громадською організацією. Бізнес-сніданок розпочався з