Асоціації велосипедистів Києва потрібна допомога п’ятнадцяти волонтерів: поїздити по місту, зробити знімки, розвезти плакати, розпитати людей.

Починаються шалені вело-тижні: ми готуємо пішохідну зону, конкурси та велопарад на Європейський тиждень мобільності, презентацію пілотного вело-району Дарницького у київській мерії та його обговорення громадськістю. А ще розпочався навчальний рік, і треба розвезти по інститутах плакат для студентів “Як спланувати свій веломаршрут”.

v

У кожному з цих завдань нам потрібна ваша допомога. Будь ласка, оберіть для себе цікаву роботу та допоможіть нам:

1) Об’їхати 2-3 офіси у Києві, щоб знайти кращого “Велопрацедавця” – це конкурс, який ми проводимо щороку. За результатами приїзду складемо рейтинг та оберемо найкращий вело-офіс.

Потрібний час – 2 години на тиждень. Якщо хочете допомогти, зв’яжіться з Олею olga_solovei () ukr.net, 067 656 76 81.

2) Об’їхати наявні велодоріжки на Бажана та Здолбунівській та сфотографувати всі недоліки, а також описати їх у спеціальній таблиці. Це потрібно для нашої роботи по вело-району Дарницький, щоб передати в мерію чіткі зауваження, що має бути виправлено.

Потрібний час – 3 години. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Надією parfanka at gmail.com

3) Об’їхати вищі навчальні заклади у вашому районі та розклеїти на дошках оголошень плакати для студентів “Як спланувати свій веломаршрут”. Усі навчальні заклади уже описані, ви можете обрати один район і розвезти плакати у ньому.

Потрібний час – 1-3 години. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Ірою isbondarenko at www.avk.org.ua

4) Організувати опитування на рекреаційних веломаршрутах у 6 парках Києва. Уже рік функціонують рекреаційні веломаршрути, і ми хочемо дізнатися від людей, які ними користуються, що вони про них думають, чи є недоліки, і як їх виправити.

Потрібний час – 4 години на вихідних. Якщо можете допомогти, зв’яжіться з Ірою isbondarenko at www.avk.org.ua

Дякуємо за допомогу.

 • Anton Vakulenko

  3) Об’їхати вищі навчальні заклади – можу допомогти по Оболоні

  • http://www.avk.org.ua Іра Бондаренко

   Дякую, Антоне,
   твоя заявка прийнята, я напишу тобі листа.
   Нагадую, що найкраще написати на пошту, як і написано у оголошенні. Тоді відповідь буде якнайшвидша.

 • Вадим Сивак

  а я би зробив огляд офісів ) у блозі та соц мережах, наприклад

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця