У понеділок, 30 вересня у міській раді Рівного за участю міського голови Володимира Хомка відбулось ознайомче засідання робочої групи, яка займається розробкою велоінфраструктури.

– Ми донесли до міської влади інформацію про велотранспорт та велоспорт і свої побажання щодо розробки велоінфраструктури у Рівному. Наша велоконцепція включає чотири програми: створення велопарковок, велоагітація, створення веломережі та створення в’їздів з тротуарів. Найближчим часом ми маємо надіслати проекти, які ми розробили, – розповів велоактивіст та учасник робочої групи Сергій Ковальчук.

За словами велоактивіста, мер Рівного погодився, що створення велоінфраструктури потрібно місту і пообіцяв виділити кошти з бюджету близько півмільйона гривень в рік на впровадження велоконцепції.

Проте за словами члена координаційної ради молодих юристів Оксани Фурманець, цих коштів може не вистачити навіть на якісну розмітку доріг. Координаційна рада юристів допомагає у проведенні серії бесід для всіх учасників руху громадській організації “Спілка велосипедистів Рівного”.

– Ми хочемо створити цикл заходів, які дадуть можливість співіснувати трьом основним категоріям учасників дорожнього руху – це пішоходи, велосипедисти та водії, і знайти оптимальні підходи до вирішення основних проблем прихильників велоспорту, – розповіла Оксана Фурманець.

Орієнтовно 9 жовтня громадська організація “Спілка велосипедистів Рівного” організовує флешмоб за участю студентів-юристів та любителів велотранспорту на майданчику біля “Злати Плази” щоб привернути увагу до проблем велосипедистів та зімітувати співіснування учасників руху.

Після цього планується проведення ряду “круглих столів” з метою узгодження дій з органами місцевого самоврядування.

Отож чи виконає мер Рівного свою обіцянку дізнаємось згодом. А тим часом частішають випадки, коли велосипедисти потрапляють у ДТП.

Читайте також: “Чи безпечно їздити у Рівному на велосипеді”

Джерело: Сайт чесних новин “ВСЕ”

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є

Асоціація побувала на міському Велофорумі, що проходив 2 квітня в “Urban Space 100” у місті Івано-Франківськ, де поділилася своїм досвідом промоції міської велокультури на прикладі української

У Києві 12 та 13 березня відбудеться національна зустріч велосипедних організацій з 16 українських міст. Представники велоорганізацій визначать найбільші проблеми для розвитку велотранспорту, спільні для їхніх міст,