Настя Станко з Громадського радіо питала координаторку Асоціації велосипедистів Києва Іру Бондаренко про вело-майбутнє Києва та взагалі про розвиток транспорту.

Говорили про те, як присвоїти собі місто і зробити так, щоб у кожному дворі комфортно було проїхати вашому автомобілю, при цьому можна було б і проїхати вашій дружині/чоловіку з вашим маленьким сином/дочкою у візочку, і при цьому це все не давило на барабанні перетинки бабусі, котра з іншою бабусею обговорюють щось під під”їздом. Ну і про багато іншого.

Перший випуск – про рух транспорту – різного, а найбільше велосипедного. І про те, що велосипед – це не просто там – порозважатися.

Слухайте 20-хвилинний випуск передачі Генплан на Громадському радіо.

інші цікаві матеріали

Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” оголосила результати першої хвилі конкурсу аналітичних медіаматеріалів «Як велосипед генерує гроші». Конкурсна комісія розглянула всі подані на конкурс першої хвилі

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.