Більше півсотні полтавок зібрав сьогодні тематичний жіночий велопарад за французьким романом Марі Анрі Бейля Стендаля “Червоне і чорне”. Дівчата не тільки в спортивних костюмах, а й в у сукнях та на підборах проїхали колоною від площі Зигіна до Білої Альтанки, зробивши коло в центрі міста. Фінішували вони в парку Перемоги. Всі велосипедистки були в червоному та чорному одязі.

PV_par-g

“Сьогодні ми показуємо, що велосипед – це природний, екологічний вид транспорту, який гарантує швидке переміщення. Так, як місто маленьке, часто бувають пробки, то на велосипеді добратися до місця роботи набагато швидше“, – зазначила представниця ГО “ВЕЛОПОЛТАВА” Ольга Горячун.

Як розповіла одна з учасниць велопараду Людмила Хоменко, мета заходу показати, що велосипед – це вид транспорту на якому зручно їздити не тільки на прогулянку, а й на роботу чи вечірку, він є повноцінною альтернативою приватного авто.

Підтримали жінок й представники сильної статі, деякі з них дотрималися тематики кольорів в одязі.

“Я знала, що чоловіки активно долучаться до заходу, тому що вони джентльмени, і завжди підтримують нас“, – сказала Ольга Горячун.

За словами заступника голови правління ГО “ВЕЛОПОЛТАВА” Юрія Репала, ініціаторами цього заходу стали дівчата, які взяли приклад у київських та львівських колег.

“У Полтаві жіночий велопарад проходить втретє, теми дівчата вибирають самостійно, а ми завжди підтримуємо їх у цьому, та допомагаємо вирішити організаційні питання. Вік учасниць необмежений, усі охочі можуть взяти участь” – сказав Юрій Репало.

До велопараду долучилися навіть діти, найменшій учасниці заходу Ярославі 1 рік 8 місяців, а учасникові Ігорю, який прийшов підтримати маму, 1 рік 3 місяці.

Велопаради дівчат відбуваються уже п’ять років у понад 10 містах України. Ініціаторками були київські велосипедистки, до яких долучилися львівські, а далі й з інших міст.

Цьогоріч у вересні також відбудеться велопарад дівчат: слідкуйте за анонсами на сайті та соцмережах Асоціації велосипедистів Києва

Джерело: Новини Полтавщини

інші цікаві матеріали

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів

Асоціація велосипедистів Києва зробила відеофільм про Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2018. Дякуємо всім учасницям та учасникам Велопараду дівчат і просимо заповнити форму зворотнього зв’язку. Відео з