2-5 серпня група велосипедних активістів з різних міст України проведе польову експедицію для розвідки ділянки майбутнього міжнародного туристичного маршруту “EuroVelo-4” у Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській та Львівській областях загальною довжиною понад 300 кілометрів. Ініціатори проекту запрошують долучатися до заходу місцевих громадських активістів та органи місцевого самоврядування.

Мета поїздки – знайти оптимальний маршрут для міжнародної велотраси, а також зробити опис та фотографування маршруту та усіх населених пунктів на ньому. Велосипедисти рухатимуться за маршрутом з Шепетівки до Львова, відвідуючи туристичні атракції та інфраструктурні об’єкти, такі як готелі, кафе та залізничні станції. Вся зібрана інформація буде опублікована українською та англійською мовами на сайті www.eurovelo.org.ua, а в подальшому включена до туристичних карт та путівників.

Керівники експедиції запрошують до співпраці представників громадських організацій, велосипедних та туристичних спільнот та органів місцевої влади з населених пунктів, через які пройде маршрут: Шепетівка, Славута, Острог, Шумськ, Кременець, Почаїв, Золочів та Львів. Ми будемо вдячні, якщо ви матимете можливість зустрітися з нами і показати нам (а через нас – тисячам європейських туристів!) ваше місто і ваш район з найкрашої сторони. Зацікавлених громадян та організації просять звертатися за електронною адресою eurovelo@www.avk.org.ua та телефоном 067 442 14 94.

«EuroVelo» – європейська мережа багатоденних велосипедних маршрутів, проект Європейської федерації велосипедистів, який здійснюється в партнерстві з національними координаційними центрами за підтримки національних та регіональних урядів та Європейського Союзу. Загальна протяжність маршрутів EuroVelo складає понад 60 тис. км, із них понад 20 тис. км вже облаштовано і використовуються для туризму.

Маршрут «EuroVelo-4» розпочинається на атлантичному узбережжі Франції (місто Roscoff) і має закінчуватися в Києві, маючи загальну протяжність 4000 км. На своєму шляху з Франції до України маршрут проходить територіями Бельгії, Німеччини, Чехії і Польщі. Координатором «EuroVelo» в Україні є Асоціація велосипедистів Києва.

інші цікаві матеріали

У День Конституції, 28 червня, Асоціація велосипедистів Києва провела святкові велоекскурсії для киян і веломандрівників “Туру Вишиваним Шляхом 2017”, які фінішували в столиці України. Велоекскурсії

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

Київському міському голові Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку Хрещатик, 36   Відкритий лист громадської організації  “Асоціація велосипедистів Києва” до Київського міського голови Віталія