Член Асоціації велосипедистів Києва Антон виграв суд у власника автомобіля після ДТП, що сталося з ним у травні 2013. Антон під’їжджав до перехрестя, перед яким на червоному світлі стояв автомобіль. Коли ввімкнувся зелений, Антон поїхав з крайньої правої смуги прямо, а автомобіль з крайньої правої смуги праворуч, і вони зіткнулися. У автомобіля було пошкоджено праве дзеркало, а у Антона – трохи велосипед, + численні синці на ребрах, нозі та руці, на які він впав.

Водій одразу вибіг з автомобіля і, як не дивно, тримав Антона, щоб він не втік, хоча він і не думав тікати. Так вони дочекалися ДАІ і оформили протокол.

Про перше засідання суду Антон не знав – повістка прийшла надто пізно. Натомість Антон отримав протокол засідання, у якому його визнавали винним. Тому він вирішив подати на апеляцію.

Складати апеляцію Антону допомагав волонтер Асоціації велосипедистів Києва Максим Трикур. Завдяки його майстерності апеляцію прийняли і призначили наступне засідання, про яке Антону повідомили уже телефоном. Антон двічі приходив на суд, і під час другого засідання (перше було відкладене через те, що водій автомобіля не прийшов) суддя визнав Антона правим, а водія винним.

Нагадаємо, повертаючи праворуч, водій зобов’язаний пропустити пішоходів та велосипедистів, що рухаються в одному з ними напрямку. Будь ласка, знайте та дотримуйтеся Правил дорожнього руху, і зичимо вам ніколи не потрапляти у вело-ДТП.

Асоціація велосипедистів Києва радіє, що Антон виграв, та дякує Максиму за професійну допомогу.

інші цікаві матеріали

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту

Для допомоги постраждалим у велоДТП Асоціація велосипедистів Києва створила платформу юридичної допомоги. Платформа юридичної допомоги АВК зв’язує між собою юристів і людей, які потрапили у

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з