Член Асоціації велосипедистів Києва Антон виграв суд у власника автомобіля після ДТП, що сталося з ним у травні 2013. Антон під’їжджав до перехрестя, перед яким на червоному світлі стояв автомобіль. Коли ввімкнувся зелений, Антон поїхав з крайньої правої смуги прямо, а автомобіль з крайньої правої смуги праворуч, і вони зіткнулися. У автомобіля було пошкоджено праве дзеркало, а у Антона – трохи велосипед, + численні синці на ребрах, нозі та руці, на які він впав.

Водій одразу вибіг з автомобіля і, як не дивно, тримав Антона, щоб він не втік, хоча він і не думав тікати. Так вони дочекалися ДАІ і оформили протокол.

Про перше засідання суду Антон не знав – повістка прийшла надто пізно. Натомість Антон отримав протокол засідання, у якому його визнавали винним. Тому він вирішив подати на апеляцію.

Складати апеляцію Антону допомагав волонтер Асоціації велосипедистів Києва Максим Трикур. Завдяки його майстерності апеляцію прийняли і призначили наступне засідання, про яке Антону повідомили уже телефоном. Антон двічі приходив на суд, і під час другого засідання (перше було відкладене через те, що водій автомобіля не прийшов) суддя визнав Антона правим, а водія винним.

Нагадаємо, повертаючи праворуч, водій зобов’язаний пропустити пішоходів та велосипедистів, що рухаються в одному з ними напрямку. Будь ласка, знайте та дотримуйтеся Правил дорожнього руху, і зичимо вам ніколи не потрапляти у вело-ДТП.

Асоціація велосипедистів Києва радіє, що Антон виграв, та дякує Максиму за професійну допомогу.

інші цікаві матеріали

Для допомоги постраждалим у велоДТП Асоціація велосипедистів Києва створила платформу юридичної допомоги. Платформа юридичної допомоги АВК зв’язує між собою юристів і людей, які потрапили у

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за червень 2017 року Червень був доволі свіжим місяцем, часом навіть не