Асоціація велосипедистів Києва розпочала підготовку до Європейського тижня мобільності – щорічного свята раціонального розвитку транспорту, що проходить з 16 по 22 вересня у понад 3000 міст Європи.

Під час цього тижня проводитимуться велопаради, велоекскурсії, виставки, конкурси на визначення кращого вело-офісу та транспортний семінар.”Родзинкою” має стати пішохідна вулиця у центрі міста протягом вихідних 21 та 22 вересня. Наразі Департамент транспорту обирає, яку вулицю дозволити перекрити для автомобілів на два вихідні дні.

Якщо ви хочете долучитися до проведення Європейського тижня мобільності, будь ласка, заповніть анкету волонтера Асоціації велосипедистів Києва, позначивши в полі “Other”, що ви хочете допомагати під час ЄТМ.

Також Асоціація шукає людину для загальної координації ЄТМ. Якщо ви маєте 50% вільного часу та бажання організувати пішохідну зону в Києві, будь ласка, перегляньте умови роботи та надішліть мотиваційний лист.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує конкурс на позицію менеджера адвокаційної роботи по Києву. Позицію відкрито в рамках реалізації проекту “Cycling Matters: Cooperation for better urban mobility

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Київ долучився до Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. У 2017 році Асоціація велосипедистів Києва організувала низку подій у столиці протягом усього тижня.