Заняття буде проходити 16 серпня 2013, о 19:00-21:00 за адресою вул. Лисенка, 8 (навпроти Оперного театру, у приміщенні своєї автошколи “Автоучсервіс”).

velolikbez

Планується організація лекції для велосипедистів по насущним юридичним питанням: дії при ДТП, оформлення ДТП, стягнення вини і багато інших питань. Ви можете прислати запитання заздалегідь, тоді їх можна буде включити в матеріал лекцій і детально пропрацювати.

Формат події: лекція + групова консультація (питання-відповіді). Потрібно брати з собою блокноти і ручку та конспектувати.

Заняття проводить Олена Левчишина, юрист МотоХелп

Реєстрація обов’язкова, кількість слухачів – до 30 чоловік.

Залишити запитання та зареєструватися можна в коментарях або прислати запит на пошту olga_solovei@ukr.net. Захід безкоштовний, але з можливістю внесення презентаційної оплати або добровільної допомоги, що дозволить компенсувати витрати щодо аренди приміщення.

Сторінка події на Фейсбуці

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: