За перший місяць роботи міського велопрокату у Москві було куплено понад 21,5 тисяч абонементів. Про таке повідомлення Максима Ликсутова, виконавця обов’язків заступника мера Москви, повідомляє Итар-Тасс.

Цікавим є, що середній час однієї поїздки на велосипеді складає близько 40 хвилин. За статистикою, “години пік” використання велопрокату припадають на вечірній час: між 17 та 22.

Найбільша кількість прокатів протягом місяця зафіксована у період між 19 та 20 вечора.

Найбільш популярним тарифом лишається велопрокат на один день, це понад 70% від загальної кількості прокатів.

Частка придбаних місячних абонементів – близько 13%, приблизно рівна частка придбаних тижневих та сезонних абонементів – 6% та 9%.

Лідерами велопрокатів є Гоголівський, Чистопрудний та Тверський бульвар, а також пункт на вулиці Кузнецький Міст.

Протягом першого місяця роботи велопрокату було скоєно 15 краж велосипеді, з них 6 було знайдено, 4 повернуто, 2 знаходяться у поліції в якості речових доказів.

інші цікаві матеріали

Ви  вже знаєте, що катання на велосипеді покращує ваше фізичне здоров′я. А чи знаєте ви, що воно також має глибокий вплив на ваш мозок? Ми

Асоціація велосипедистів Києва збирає, перекладає та публікує корисні поради, цікаві практики та приклади щодо розвитку велотранспорту на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту. Ми збираємо практики

Цього тижня, координаторка роботи по Києву, Ксенія Семенова, відвідала офіс організації Sustrans – однієї з найбільших британських національних благодійних організацій, яка займається питаннями сталої мобільності.