Поради для тих, хто вибирає велосипед у Києві.

Онлайн-консультація

Запитайте незалежного онлайн-консультанта Асоціації велосипедистів Києва: допомога у виборі типу, навісного облаштування та бренду велосипеда, а також поради щодо магазинів, де можна купити обраний варіант.

Програма, яка автоматично підбере для Вас велосипед відповідно до вказаних Вами вимог.

Вело-музей

Завітайте до вело-музею Асоціації велосипедистів Києва на базі велопрокату Veliki.ua, де можна спробувати різні типи велосипедів: гірські, міські, крос-кантрі, навіть тандем. Працівники велопрокату розкажуть вам про особливості різних велосипедів, і після цього ви зрозумієте, який саме тип велосипеда вам підходить.

Увага! У вело-музеї можна спробувати лише типи велосипедів, але не їхні бренди. Обираючи бренд, зверніться до незалежного онлайн-консультанта Асоціації велосипедистів Києва, який знається на велосипедному ринку і допоможе обрати кращий варіант щодо ціни та якості.

Адреса вело-музею: метро “Берестейська”, вулиця Лагерна, 30, велопрокат Veliki.ua

Візьміть із собою залог, щоб мати можливість довше покататися на різних велосипедах.

Статті

Якщо ви мало знаєте про велосипеди і не можете обрати, який Вам підходить, то наступні статті допоможуть у цьому розібратися:

Велосипед для поїздок на роботу

Як вибрати розмір та тип рами, колеса – на блозі velosiped-ua

Як обрати бюджетний велосипед (300-500 доларів) – чудовий текст на блозі bicycle-daily

Відео

Дане відео інформативно і доступно розповідає про види велосипедів і їхнє призначення, а також дає поради, на що слід звертати увагу при покупці.

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Асоціація велосипедистів Києва провела перші зимові велонавчання. Майстер з зимової їзди велосипедом провели координатор Велошколи АВК з безпеки руху Дмитро Макагон і велотренер Роман Миргородський

У суботу, 1 жовтня, у Пущі-Водиці були збори велотренерів Асоціації велосипедистів Києва, які проводять для жителів міста безкоштовні велонавчання з безпеки руху. В останні теплі