У кінці довгої зими люди, втомлені від холодів і брудної сльоти під ногами, мимоволі починають замислюватися про те, як організувати своє дозвілля навесні і влітку. Відразу згадуються виїзди на природу, пляж, подорожі … І у багатьох тут же виникає ідея купити велосипед. Адже це і зручно, і модно, і для здоров’я корисно.

Починається активний серфінг в Інтернеті: який велосипед кращий, чому, ціни на велосипеди. І … чим далі в ліс – тим товщі партизани. Виявляється, що хороший велосипед коштує не менше 300 доларів, та до нього ще й шолом з мигалкою потрібно докуповувати, та запасну камеру з ключами … Журбинка. Погодьтеся, не кожен може відразу викласти з кишені 350-400 американських зелених без шкоди для власного бюджету.

Але рішення є: споживчий кредит! Адже можна купити велосипед в кредит, а не збирати необхідну суму ще кілька теплих сонячних місяців, проводжаючи заздрісними поглядами велосипедистів, що проносяться повз.

Як купити велосипед в кредит?

Власне кажучи, в наш час механізм покупки велосипеда в кредит досить простий: берете в веломагазині рахунок-фактуру на товар (велосипед), свій паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи та з усіма цими документами йдете в банк. Банк розглядає ваші документи і виносить рішення про видачу кредиту. У більшості випадків – позитивне, тому що сума кредиту невелика. Гроші перераховуються на рахунок на взуття оптом у магазині http://olvi.org.ua/ua/, а ви отримуєте свій велосипед. Надалі ви сплачуєте банку кредит, згідно графіка погашення.

Зараз практично всі банки працюють зі споживчими кредитами, вам необхідно лише вивчити умови видачі кредиту і вибрати відповідний банк.

Відразу хочеться звернутися до тих, хто сумнівається і вважає споживчі кредити однозначним злом. Кредит – зло тільки в тих випадках, коли кредитні гроші та товари не приносять вам рівнозначної користі. А кредит на покупку велосипеда може бути вигідним не тільки для банку, але і для вас. Ось кілька конкретних прикладів:

– Ви плануєте їздити на велосипеді на роботу. Тут вигода очевидна: затрати на громадський транспорт скорочуються, зекономлені гроші з надлишком перекривають переплату за кредит;

– Відпустку ви проводите у велопоході рідною країною, а не в дорогому закордонному турі. Враховуючи той факт, що велотур виявиться значно дешевшим й цікавішим, ніж, до прикладу, Туреччина, яка уже приїлася, витрати на кредит знову-таки себе виправдовують.

Бонуси для обох випадків: вам завжди є чим зайнятися на вихідні, у вас завжди є дешевий варіант проведення дозвілля і ваше здоров’я від велосипедних прогулянок тільки виграє.

До речі, існує ще один цікавий варіант покупки велосипеда – розстрочка. При розстрочці ціна на велосипед не збільшується, тому вам не потрібно платити відсотки. Банки розстрочку не надають, але деякі веломагазини вже придивляються до подібного інструменту збільшення продажів.

Де купити велосипед в розстрочку?

За результатами моніторингу результатів видачі Google і спілкування з менеджерами веломагазинів, справді безпроцентну розстрочку на велосипед  готові надати лише два українських магазини. І обидва вони знаходяться в Києві:

Магазин «Велогон» – розстрочка без подорожчання на 3 місяці. За словами менеджера – розрахунок проводиться без участі банку.

Магазин «Velo Tema» – кредит на 3 місяці з незначним подорожчанням. Тим не менш, покупець за велосипед не переплачує, так як магазин готовий взяти виплату відсотків на себе. Обслуговуючий банк – «Приват».

Інформація актуальна на лютий 2013 року.

Автор статті: Олексій Кротенко

Переклала українською: активістка Асоціації велосипедистів Києва Марія Собко

Джерело статті: http://easy-cycling.com/bike_loan.htm

інші цікаві матеріали

Створений у 2017 році Клуб велобізнесу – це прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва.   АВК продовжує серію публікацій про

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична

Як у країнах Європейського Союзу заохочують їздити велосипедом на роботу? Асоціація велосипедистів Києва продовжує публікувати дослідження “Розподіл бюджетних коштів на велосипедну інфраструктуру: досвід ЄС та