У кінці довгої зими люди, втомлені від холодів і брудної сльоти під ногами, мимоволі починають замислюватися про те, як організувати своє дозвілля навесні і влітку. Відразу згадуються виїзди на природу, пляж, подорожі … І у багатьох тут же виникає ідея купити велосипед. Адже це і зручно, і модно, і для здоров’я корисно.

Починається активний серфінг в Інтернеті: який велосипед кращий, чому, ціни на велосипеди. І … чим далі в ліс – тим товщі партизани. Виявляється, що хороший велосипед коштує не менше 300 доларів, та до нього ще й шолом з мигалкою потрібно докуповувати, та запасну камеру з ключами … Журбинка. Погодьтеся, не кожен може відразу викласти з кишені 350-400 американських зелених без шкоди для власного бюджету.

Але рішення є: споживчий кредит! Адже можна купити велосипед в кредит, а не збирати необхідну суму ще кілька теплих сонячних місяців, проводжаючи заздрісними поглядами велосипедистів, що проносяться повз.

Як купити велосипед в кредит?

Власне кажучи, в наш час механізм покупки велосипеда в кредит досить простий: берете в веломагазині рахунок-фактуру на товар (велосипед), свій паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи та з усіма цими документами йдете в банк. Банк розглядає ваші документи і виносить рішення про видачу кредиту. У більшості випадків – позитивне, тому що сума кредиту невелика. Гроші перераховуються на рахунок на взуття оптом у магазині http://olvi.org.ua/ua/, а ви отримуєте свій велосипед. Надалі ви сплачуєте банку кредит, згідно графіка погашення.

Зараз практично всі банки працюють зі споживчими кредитами, вам необхідно лише вивчити умови видачі кредиту і вибрати відповідний банк.

Відразу хочеться звернутися до тих, хто сумнівається і вважає споживчі кредити однозначним злом. Кредит – зло тільки в тих випадках, коли кредитні гроші та товари не приносять вам рівнозначної користі. А кредит на покупку велосипеда може бути вигідним не тільки для банку, але і для вас. Ось кілька конкретних прикладів:

– Ви плануєте їздити на велосипеді на роботу. Тут вигода очевидна: затрати на громадський транспорт скорочуються, зекономлені гроші з надлишком перекривають переплату за кредит;

– Відпустку ви проводите у велопоході рідною країною, а не в дорогому закордонному турі. Враховуючи той факт, що велотур виявиться значно дешевшим й цікавішим, ніж, до прикладу, Туреччина, яка уже приїлася, витрати на кредит знову-таки себе виправдовують.

Бонуси для обох випадків: вам завжди є чим зайнятися на вихідні, у вас завжди є дешевий варіант проведення дозвілля і ваше здоров’я від велосипедних прогулянок тільки виграє.

До речі, існує ще один цікавий варіант покупки велосипеда – розстрочка. При розстрочці ціна на велосипед не збільшується, тому вам не потрібно платити відсотки. Банки розстрочку не надають, але деякі веломагазини вже придивляються до подібного інструменту збільшення продажів.

Де купити велосипед в розстрочку?

За результатами моніторингу результатів видачі Google і спілкування з менеджерами веломагазинів, справді безпроцентну розстрочку на велосипед  готові надати лише два українських магазини. І обидва вони знаходяться в Києві:

Магазин «Велогон» – розстрочка без подорожчання на 3 місяці. За словами менеджера – розрахунок проводиться без участі банку.

Магазин «Velo Tema» – кредит на 3 місяці з незначним подорожчанням. Тим не менш, покупець за велосипед не переплачує, так як магазин готовий взяти виплату відсотків на себе. Обслуговуючий банк – «Приват».

Інформація актуальна на лютий 2013 року.

Автор статті: Олексій Кротенко

Переклала українською: активістка Асоціації велосипедистів Києва Марія Собко

Джерело статті: http://easy-cycling.com/bike_loan.htm

інші цікаві матеріали

За даними громадської організації “Мотохелп”, ДТП з велосипедистами в 2017 році було менше, ніж в 2016, на 17%.   Однак це не скасовує трагічну цифру

Друзі, вітаємо з новорічними святами! Дякуємо, що робите разом з нами Київ велосипедним. Пам’ятайте, що де пагорби, там і схили. Якщо вам важко їхати вгору,

Велоініціативи Києва зустрілися з керівниками Київської адміністрації і домовились про термінові кроки, щоб “розморозити” розвиток велоінфраструктури в місті. “Велоініціативи побачили готовність Віталія Кличка та команди