Під час Загальних зборів 1 грудня 2012 вам потрібно буде обрати непарну кількість членів Ради Асоціації (троє, п’ятеро – залежно від рішення Загальних зборів).

Будь ласка, ознайомтеся з біографіями, досягненнями та планами кандидатів у члени Ради, аби на Загальних зборах віддати свій голос найбільш гідним. Ви можете поставити питання кандидатам або зустрітися з ними: їхні електронні пошти подані біля кожної біографії.

Перелік кандидатів подається в алфавітному порядку.

 

Дмитро Александров

39 років. Закінчив Політехнічний інститут (факультет прикладної математики), працював програмістом і системним адміністратором, наразі не працює.

На велосипеді з 12 років (з перервами). У русі за права велосипедистів Києва з самісінького початку. У 2007 був серед засновників Асоціації та очолював її 2 роки, з 2010 – заступник голови.

Організовував перший Велодень, зокрема, придумав місцеві колони і провів першу з них. Один з доробків Дмитра – переклад довідок Presto у 2011 році.

На посаді члена Ради планує досягти:

– перегляду існуючої державної нормативної бази в галузі велосипедної інфраструктури;

– прокладання української частини маршруту Eurovelo-4;

– створення механізму координації діяльності велоспільнот з різних міст України.

Контакти:

dmitro.alexandrov at www.avk.org.ua

Антон Вакуленко

26 років. Навчався у Київському національному економічному університеті (банківська справа). З 2006 працює у сфері надання фінансових послуг (страхування та кредитування), у т.ч., начальником відділу. З 2008 – співвласник брокера “Фінансові рішення”.

Член Асоціації з 2010 року, допомагає з проведенням акцій (Європейський тиждень мобільності, День без авто), організовує власні. Зацікавлений у спонуканні бізнес-структур підтримувати Асоціацію.

З 2012 року компанія Антона “Фінансові рішення” жертвує Асоціації частину свого заробітку.

На посаді члена Ради планує досягти:

– зниження рівня ДТП з велосипедистами

– збільшення кількості членів Асоціації до 500 осіб за 3 роки

– залучення бізнесу та партнерів

– об’єднання зусиль громади більш масштабними зусиллями

Контакти:

anton_21 at ukr.net

Микола Вогник

21 рік, народився і виріс у Києві, навчається у Києво-Могилянській академії за напрямом “Політологія”. Займається суспільствознавством, підтримує громадські проекти, багато катається на велосипеді. Каже, що має достатньо часу, знань і сил, щоб реалізувати свою ціль: зробити Київ більш велосипедним містом. Особисту мету називає: об’єднати зусилля різних велосипедних клубів та організацій з Асоціацією велосипедистів Києва навколо спільних цілей.

У Асоціації з 2011 року, протягом останнього року є членом Ревізійної комісії. Допомагає з проведенням акцій, зокрема, під час останнього Тижня мобільності організував куточок технічної допомоги.

На посаді члена Ради хоче досягти:

– відновити у Києві велотрек

– домогтися запровадження посади відповідального за велотранспорт в київській мерії

– створити моніторингові проекти, порахувати велосипедистів у Києві

Контакти:

vognick at bigmir.net

Віктор Загреба

Закінчив Київський міжнародний університет у 2005 році. Працював у сфері мас-медіа та у громадських організаціях. З 2011 навчається на магістерській програмі з державної політики в Університеті Мериленду (США), спеціалізуючись на менеджменті державних органів і громадських організацій.

Є одним із засновників Асоціації у 2007 році, очолював організацію у 2009-2010 роках. Є ініціатором щорічної конференції “Велофорум”. Відвідував конференції “Velo-City” у Іспанії та Канаді, а також велосипедні конференції у Польщі, Німеччині та США. З 2008 до 2010 року реалізовував власний велосипедно-туристичний проект “ВелоКраїна” в Карпатах.

У вільний від навчання та роботи час виховує двох дітей 2 і 4 років, які також велосипедисти.

На посаді члена Ради планує досягти:

– 200 членів до кінця 2013 року

– підняти рівень фінансових пожертв від приватних осіб та бізнесу – 50 000 грн до кінця 2013

– досягнути якісного зсуву у відносинах з КМДА і розробки якісної і дієвої політики з розвитку велотранспорту в Києві

Контакти:

viktor at zagreba.com

Ольга Соловей

Ольга стала членом Асоціації у 2010 році і одразу взяла на себе значну роботу по підготовці розсилки новин та анонсів Асоціації, зайнялася дослідницькою та аналітичною діяльністю. Вона є співавторкою вело-пропозицій Асоціації до проекту Генерального плану Києва, пропозицій щодо облаштування велоінфраструктури на мостах через Дніпро.

Під час акцій Асоціації Ольга завжди бере на себе частину роботи, зокрема, під час виставки “Велобайк” вона представила нас майже всім учасникам, шукала знижки та бонуси для членіва Асоціації. Під час Європейського тижня мобільності самостійно організувала радіо-вікторину.

Оля працює у маркетингу, продовжує набувати нових знань у Києво-Могилянській академій, спілкується чотирма мовами.

На посаді члена Ради планує зробити:

– соціальну рекламу (мінімум 1 проект по Києву)

– підвищити безпеку велоруху (ведення статистики ДТП, юридична та матеріальна допомога постраждалим, проект зі страхування велосипедистів)

Контакти:

olga_solovei at ukr.net

Ірина Ставчук (кандидатка на посаду голови Асоціації)

29 років. Навчалася у Швеції (діяльність міжнародних організацій). З 2007 року працює в Національному екологічному центрі України, координує діяльність з протидій глобальним змінам клімату.

Ірина організувала та провела безліч екологічних та велосипедних кампаній. Зокрема, її акції з малювання велодоріжки на Володимирській та під Адміністрацією Президента набрали найбільше відгуків у ЗМІ.

З 2011 – голова Асоціації. Під час її головування організація набула офіційного статусу, були знайдені гроші на офіс та оплату роботи однієї людини, що дозволило присвятити повний робочий день роботі на розвиток велоруху.

На посаді члена Ради планує зробити:

– організувати стабільне фінансування роботи організації

– співпрацювати з іноземними організаціями задля досягнень цілей Асоціації

Контакти:

stavchuk at gmail.com

Наталія Тулюлюк

Наталія є однією з засновників компанії велотурів Velovuyki. Останніми роками вона організовує та проводить велоподорожі не тільки Україною, а й за кордоном.

Одна з найперших членів Асоціації, тож брала участь у вирішенні мало не всіх стратегічних питань на загальних зборах. У 2011 на конференції Велофорум вона взяла на себе значну частину роботи, а під час Європейського тижня мобільності організувала навчальні велопоїздки для початківців. Наталія є членом Ради з 2011, і незважаючи на свої часті вело-подорожі світом, встигає працювати для Асоціації.

На посаді члена Ради планує:

– визначити чіткі цілі Асоціації, результати яких будуть зрозумілі, і досягнути їх у 2013

– створити позитивний імідж організації

– організувати волонтерів так, щоб вони робили більше якісної та результативної роботи

Контакти:

arven.natali at gmail.com

Рада – стратегічний орган Асоціації, який встановлює напрямки роботи виконавчого офісу та бере активну участь у роботі організації.

Щорічні загальні збори, на яких ви можете обрати кандидатів та попрацювати над цілями у 2013 році – 1 грудня. Реєстрація обов’язкова!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші