У Києві завершився конкурс на визначення офісу, найбільш зручного для роботи велосипедистів. Переможцем стала компанія, яка розробляє мікроелектронні компоненти, Melexis Ukraine. Компанія облаштувала для своїх працівників зручні велосипедні парковки під навісом, душові кабінки, а цього року встановила для них пральну машину.

Керівництво компанії підтримує бажання працівників займатися велоспортом: щороку команда від Melexis Ukraine їздить на змагання з тріатлону в Бельгію, Німеччину або Швейцарію. Компанія сплачує візу, проїзд, провезення велосипедів, проживання та харчування своїх працівників.

Друге місце посіли програмісти — компанія Luxoft. Цього року на прохання працівників-велосипедистів компанія встановила велопарковки в одному з офісів, та душові кабінки в іншому. У компанії працює так багато велосипедистів, що велопарковка зазвичай повністю заставлена велосипедами навіть пізньої осені.

Третє місце отримав бізнес-центр “Артевілла”, який встановив велопарковку та душові кабінки на прохання працівників.

Окремо варто відзначити також фармацевтичну компанію “Артеріум”, працівники якої щосуботи виїжджають на спільні “покатушки” – спільно з керівництвом. Цього року працівники компанії за три дні подолали велосипедами відстань від Києва до Львова — таким чином вони відсвяткували 100-річчя заводу “Галичфарм”, який входить до складу корпорації “Артеріум”.

“Артеріум” встановив велосипедну парковку, але поки що не підтримує приїзд велосипедистів на роботу — хвилюються про безпеку працівників.

Готель “Редіссон Блу” уже вдруге бере участь у конкурсі “Велопрацедавець 2011”. Велосипедистів серед працівників небагато, але вони їздять на роботу постійно, і облаштовують свою команду для участі у велосипедних акціях — Дні без авто, Велодні.

Дім продажу кухонних меблів “Рода” також підтримує своїх працівників-велосипедистів. Для них облаштували велопарковку, душову. Працівники їздять велосипедами навіть між корпусами, а також у справах по місту.

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати від групи компаній “In2effect” на безкоштовні тренінги або знижки на тренінги, а також сертифікати на знижки на купівлю велотоварів безпеки у магазині Extremalov.net.

Асоціація велосипедистів дякує усім учасникам конкурсу “Велопрацедавець 2011” за участь та запрошує й інші компанії облаштовувати свої офіси зручними для велосипедистів. Конкурс “Велопрацедавець 2011” був проведений у рамках Європейського тижня мобільності.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка:

Ірина Бондаренко,

097 699 10 38,

isbondarenko@www.avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про зменшення максимальної дозволеної швидкості руху в населених пунктах з 60 км/год до 50 км/год. Постанова №883 «Про внесення змін до

Департамент транспортної інфраструктури КМДА зробив бюджетний запит на 2018 рік на велоінфраструктуру в сумі 50 млн грн. Відповідно до Стратегії розвитку Києва 2025 ДТІ визначив

16-19 листопада відбулася школа-воркшоп для студентів транспортних та урбаністичних спеціальностей. Учасники школи розробили проекти з трансформації однієї з центральних площ міста та презентували їх перед