У лютому відбудеться перше засідання суду, на якому буде розглянута справа збитого у вересні велосипедиста Павла. Потрібна юридична допомога – контакти родичів під катом.

У вересні у ДТП потрапив велосипедист Павло Колочавін. Автомобіль виконував лівий поворот і збив хлопця, коли той їхав прямо. У Павла закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, перелом 1-5 ребер, які розірвали ліву легеню, відкритий перелом лівого коліна, розроблені тазові кістки та щелепа. Хлопець прийшов до тями тільки на третю добу.

Всі, хто міг, збирав кошти йому на лікування (зараз гроші теж ще потрібні, і ви можете переслати їх на рахунок, вказаний під катом).

Контакти родичів Павла:

Костянтин, двоюрідний брат 097-942-05-02, slmladsh@ukr.net

Марина, хороша подруга 050 448 78 85

Також Ви можете допомогти Павлові, перерахувавши гроші через відділення Приват-банку: 4627-0876-5294-7203, отримувач Колочавіна Надія Павлівна (мама).

Спільно нам уже вдалося допомогти врятувати життя Ольги Мельничук, яку переїхала вантажна машина на проспекті Бажана. Зараз Оля одужує! Давайте спільно допоможемо вижити і Павлові!

Дякуємо всім, хто допомагає!

 

Інформація з Магнолія-ТБ (http://magnolia-tv.com/photo-news/2011-09-20/10965-u-stolits-legkovik-roz-rvav-velosiped-foto)

Хлопець їхав у напрямку центру міста. Автомобіль «Рено» їхав назустріч. Водій автівки каже, що збирався повернути вліво. Перед ним їхав автомобіль «ДЕУ», який встиг це зробити, тож «Рено» попрямував за ним. Чи то не помітив водій велосипедиста, чи то думав, що теж проскочить – в будь-якому разі сталося те, що сталося. Удар був шаленої сили, від велосипеда практично нічого не залишилося. Сам велосипедист до госпіталізації так і не приходив до тями.

З захисного спорядження у хлопця був лише шолом, але він не врятував його від тяжких поранень. У критичному стані лікарі забрали його до лікарні.

Що ж до водія «Рено», то він, за правилами, перед поворотом ліворуч мав пропустити велосипедиста. Можливо велику роль тут відіграв невеликий водійський стаж молодого чоловіка.

За інформацією Асоціації велосипедистів Києва, на водія „Рено” відкрито кримінальну справу, ведеться слідство.

Інформація про стан Павла на 7 жовтня 2011.

Наразі Павлові зробили кілька операцій: “зібрали” щелепу, ключицю, стегно. Ліва легеня, яка була проколота 5 поламаними ребрами, потроху заростає. Павла перевели з 17 лікарні в 12-ту. Тут йому будуть робити ще одну дуже складну операцію: збирати кістки сідалищної кістки. Ця операція доволі складна, і коштує близько 50 тисяч гривень.

Погано те, що у хлопця низький гемоглобін, тому зараз йому дають дорогі ліки для підвищення гемоглобіну, а також антибіотики для того, щоб не було запалення легенів.Павло поки що не може говорити, бо йому зробили операцію на щелепі, і погано зосереджується. Тому наразі відвідувати його ще рано, до того ж, до нього в палату поки що нікого не пускають.

Інформація на 20 жовтня 2011.

Павло надалі знаходиться у 12-й лікарні. Операцію по збору кісток сідалищних кісток замінили на стяжку лівого стегна (можливо, я невірно зрозуміла технічні деталі). Це доволі болісний процес, оскільки минув уже місяць. Щодня на Павла витрачають по 300-500 гривень: на утримання, ліки, посилене харчування.

Будь ласка, продовжуйте (або починайте) допомагати Павлові. Номер карткового рахунку його мами вказаний вище.

Інформація на 4 січня 2012.

Павло витримав майже всі операції, лишилися ще кілька операцій з протезування. Тим не менше, він уже намагається ходити сам.

Про це він повідомив сам, перетелефонувавши та привітавши усіх, хто йому допоміг, з новорічними святами. Дякуємо усім, хто допоміг!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші