Багато хто має на балконі велосипед, але катається на ньому тільки в парках і за містом. Ці велосипедисти хотіли би їздити на роботу на велосипеді, але не знають, як проїхати по вулицях міста з високим трафіком.

Спеціально для велосипедних новачків ми проводимо безкоштовні поїздки з тренерами зі спальних районів в центр. Поїздки проводяться у будні дні, з 7:00 до 8:30. Перед стартом тренери проводитимуть інструктаж щодо правил дорожнього руху для велосипедиста, а потім колони вирушатимуть в центр.

О 8:30 всі колони зустрічаються у центрі на Майдані Незалежності, і далі учасники рухаються до місця своєї роботи самостійно. Назад додому учасники будуть повертатися самі, тому потурбуйтеся про наявність яскравого одягу, передньої фари та червоної “мигалки” ззаду.

Велопоїздки з тренерами заплановані на такі дні:

  • 6 вересня, вівторок
  • 14 вересня, середа
  • 22 вересня, четвер (всесвітній День без авто)
  • 30 вересня, п’ятниця

Колони організовані у кожен з цих днів з наступних районів:

  • Харківський масив, зустріч біля метро Осокорки, біля ТЦ Материк
  • Солом’янська площа, зустріч біля пам’ятника матері
  • Оболонь, зустріч біля МакДональдс на метро Мінська

Згідно з правилами дорожнього руху України, велосипедисти можуть рухатися колонами по 10 осіб. У зв’язку із цим у кожній колоні буде вісім учасників та два тренери. Оскільки місць небагато, реєструйтеся заздалегідь. Реєстрація починається 22 серпня.

Координатор поїздок: Наталія Тулюлюк, 067 500 67 55, velovuyki@gmail.com

Наталія є досвіченим велосипедистом та тренером груп. Уже більше трьох років вона водить групи велосипедистів по Україні та за кордоном. Наталія є одним з засновників компанії Веловуйки, що проводить велосипедні тури Україною.

Захід «Тренерські поїздки містом для вело-новачків» організовано у рамках святкування Європейського тижня мобільності та Дня без авто, організатор Асоціація велосипедистів Києва.

Поставити запитання щодо інших заходів Тижня мобільності у Києві ви можете голові Асоціації велосипедистів Ірині Бондаренко, 097 699 10 38, isbondarenko@www.avk.org.ua

Зареєструватися на поїздку

Завантажити інструкцію з безпечного пересування велосипедом по місту

Завантажити плакат з анонсом поїздок

Переглянути усі заходи Європейського тижня мобільності

інші цікаві матеріали

​Асоціація велосипедистів Києва оголошує конкурс на надання послуг з просування у соціальних мережах.​ Обов’язки: Участь у розробці та реалізації комунікаційних кампаній для соціальних мереж; Участь у розробці

На 21 з 22 вулиць Києва, де планується підвищити швидкість понад 50 км/годину, є ризик ДТП. Про це свідчать результати аналізу ризиків підвищення швидкості на

Запрошуємо на відкриття виставки «ВЕЛОБУМ 1890-х», яка відбудеться на території Національного музею історії України з 24 квітня по 29 травня 2018 року. Вікдриття виставки відбудеться