Багато хто має на балконі велосипед, але катається на ньому тільки в парках і за містом. Ці велосипедисти хотіли би їздити на роботу на велосипеді, але не знають, як проїхати по вулицях міста з високим трафіком.

Спеціально для велосипедних новачків ми проводимо безкоштовні поїздки з тренерами зі спальних районів в центр. Поїздки проводяться у будні дні, з 7:00 до 8:30. Перед стартом тренери проводитимуть інструктаж щодо правил дорожнього руху для велосипедиста, а потім колони вирушатимуть в центр.

О 8:30 всі колони зустрічаються у центрі на Майдані Незалежності, і далі учасники рухаються до місця своєї роботи самостійно. Назад додому учасники будуть повертатися самі, тому потурбуйтеся про наявність яскравого одягу, передньої фари та червоної “мигалки” ззаду.

Велопоїздки з тренерами заплановані на такі дні:

  • 6 вересня, вівторок
  • 14 вересня, середа
  • 22 вересня, четвер (всесвітній День без авто)
  • 30 вересня, п’ятниця

Колони організовані у кожен з цих днів з наступних районів:

  • Харківський масив, зустріч біля метро Осокорки, біля ТЦ Материк
  • Солом’янська площа, зустріч біля пам’ятника матері
  • Оболонь, зустріч біля МакДональдс на метро Мінська

Згідно з правилами дорожнього руху України, велосипедисти можуть рухатися колонами по 10 осіб. У зв’язку із цим у кожній колоні буде вісім учасників та два тренери. Оскільки місць небагато, реєструйтеся заздалегідь. Реєстрація починається 22 серпня.

Координатор поїздок: Наталія Тулюлюк, 067 500 67 55, velovuyki@gmail.com

Наталія є досвіченим велосипедистом та тренером груп. Уже більше трьох років вона водить групи велосипедистів по Україні та за кордоном. Наталія є одним з засновників компанії Веловуйки, що проводить велосипедні тури Україною.

Захід «Тренерські поїздки містом для вело-новачків» організовано у рамках святкування Європейського тижня мобільності та Дня без авто, організатор Асоціація велосипедистів Києва.

Поставити запитання щодо інших заходів Тижня мобільності у Києві ви можете голові Асоціації велосипедистів Ірині Бондаренко, 097 699 10 38, isbondarenko@www.avk.org.ua

Зареєструватися на поїздку

Завантажити інструкцію з безпечного пересування велосипедом по місту

Завантажити плакат з анонсом поїздок

Переглянути усі заходи Європейського тижня мобільності

інші цікаві матеріали

Створений у 2017 році Клуб велобізнесу – це прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва.   АВК продовжує серію публікацій про

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична

Як у країнах Європейського Союзу заохочують їздити велосипедом на роботу? Асоціація велосипедистів Києва продовжує публікувати дослідження “Розподіл бюджетних коштів на велосипедну інфраструктуру: досвід ЄС та