У Києві відбувся показ дизайнерських світловідбивних веложилетів для дівчат.

Київська дизайнерка Ольга Кучинська на прохання Асоціації велосипедистів Києва розробила десять моделей жіночих світловідбивних жилетів, з яких сім пошили і показали 21 травня на Контрактовій.

При розробці та пошитті моделей потрібно було врахувати такі вимоги:

– модель має бути достатньо широкою, аби одягатися поверх звичайного одягу в темний час доби

– модель має бути з легкої зручної тканини, у якій “легко дихати”

– модель має бути видною вночі та ввечері, зокрема, оснащена світловідбивними смугами

– і при всьому цьому модель має бути елегантною, аби велосипедистки виглядали красиво також і вдень!

Модель №1

Зшита у вигляді широкого гольфа зі зручної “дихаючої” тканини. Верхня та нижня частина гольфа можуть бути різного кольору. Світловідбивні смуги нашиті з усіх чотирьох боків. Одягається через голову.

Ескіз моделі №1

Модель №2

Модель для теплих літніх ночей. Зшита з яскравої тканини, має п’ять вертикальних світловідбивних смужок на спині, а спереду – світловідбивні “квадратики”. Завдяки цим “квадратикам” велосипедистку добре видно також і збоку, що є особливо важливим вночі. Жилет добре поєднується з шортами, штанами, а також з білими спідницями. Втім, це залежить від кольору самого жилету.

Ескіз моделі №2

Модель №3

Легкий жилет-“розлітайка” на двох гудзиках. Виглядає як коротка літня курточка, але має світловидбивні смуги на рукавах та спині, які вдень виглядають як елемент декору, а вночі добре видні у світлі фар. Ця курточка добре вберігає від дощу і у синьому варіанті дуже личить білявкам.

Ескіз моделі №3

Модель №4

Найжіночніша модель лінії. Ніжний малюнок тканини, зручна трикотажна вставка на спині та біля рукавів, скруглений комір. Світловідбивні стрічки на рукавах та на спині доповнюють дизайн. Разом модель виглядає як елегантне осіннє пальтечко, але ми знаємо, що вночі воно перетворюється…

Ескіз моделі №4

Модель №5

Жилет з легкої яскравої тканини, що дуже пасує до однотонних спідниць та брюк. Елегантно виглядає поверх футболок, майок та гольфів, а також сам по собі. Світловідбивні квадратики спереду та сзаду, а також світловідбивні бретелі роблять його помітним з будь-якої сторони. Знизу жилет на резинці.

Ескізь моделі №5

Модель №6

Світловідбивні смужки спереду і на рукавах. Ще один осінній варіант. Втім, пошивши це “пальтечко” з легшої тканини, можна носити його і в тепліший час.

Ескіз моделі №6

Модель №7

На жаль, не знайшлося окремої фотографії і цей жилет можна побачити на Юлі – вона стоїть першою зліва. Дуже елегантна модель, в якій органічно поєднуються світловідбивні смужки та малюнок тканини.

Ескіз моделі №7

Ще три моделі поки що не знайшли своїх власниць і тому не були пошиті: №8№9,№10.

Всі моделі Ольга Кучинська розробила безкоштовно, а пошиті вони були за власний кошт дівчат, які захотіли взяти участь у цій акції.

Дякуємо всім учасницям та Олі!

Якщо ви хочете замовити собі один з цих світловідбивних жилетів, будь ласка,контактуйте з Олею або, якщо не можете з нею зв’язатися, з Ірою (Асоціація велосипедистів Києва). Всі моделі можна пошити з будь-якої тканини, яку ви самі оберете. Також можна вносити правки у ескізи.

Вартість таких жилетів від 200 до 500 гривень (150-300 гривень за пошиття + вартість тканини).

Будьте помітними!

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця

У 2019 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила першу в Україні програму сертифікації бізнесу Bike Friendly Company. Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company

У вихідний день на вулицях Києва стало на 15% більше велосипедистів за рік. Такі результати підрахунку велосипедистів навесні 2019 року, який провела U-Cycle (ГО «Асоціація