Шановні члени Асоціації велосипедистів та бажаючі ними стати!

У цьому повідомленні ви можете ознайомитися із кандидатами на члени Ради Асоціації велосипедистів Києва, яка, якщо буде затверджений новий варіант Статуту, має складатися з п’яти осіб.

Нижче, за алфавітним порядком, представлені шестеро кандидатів, серед яких вам на Загальних зборах Асоціації треба буде обрати п’ятьох. Усі кандидати відповідали на однакові питання про те, що вони збираються робити для розвитку велоінфраструктури в Києві.

Будемо знайомі!

Дмитро Александров

Що є вашою професійною діяльністю та інтересами? – Розбудова велосипедної інфраструктури в Києві. Асоціація велосипедистів Києва – з моменту її створення.

Посилання на блоги, де про вас можна дізнатися більше – http://www.avk.org.uahttp://www.velokiev.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1937

Чого ви прагнете досягти участю у роботі Ради? – Прагну і надалі працювати в Асоціації велосипедистів Києва, розвивати нашу організацію та добиватися поліпшення умов для велосипедного руху в Києві.

Які з ваших знань або навичок у цьому допоможуть? – Ой. У мене цих знань та навичок багато. Чого я буду себе хвалити? Ви краще почитайте мої статті на цьому сайті, документи в розділі “Скачати”, подивіться фото в галереї. Власне сайт, до речі, робив теж я 🙂

Назвіть одну причину, чому саме вас мають обрати членом Ради: – Я займаюся велотранспортною проблематикою з 2004 року, членом Асоціації є з моменту її заснування, і більше двох років у ній головував. Думаю, що маю потрібний досвід, щоб бути членом Ради Асоціації велосипедистів Києва.

 

Ірина Бондаренко

Що є вашою професійною діяльністю та інтересами? – Діяльність: журналіст, зараз працюю в громадській екологічній організації. Інтереси: німецька мова, танго, читання.

Посилання на блоги, де про вас можна дізнатися більше – ЖЖ: britta_kaisa; facebook: ira_bondarenko; twitter: ira_bondarenko; bike.co.ua: anna_kaisa; bikeface.com.ua: anna_kaisa

Чого ви прагнете досягти участю у роботі Ради? – Облаштування зручної та безпечної мережі велодоріжок у Києві та навколо; розвинена велоінфраструктура (велопарковки, прокат); ставлення більшості людей до велосипеда як до стилю життя та транспортного засобу.

Які з ваших знань або навичок у цьому допоможуть? – Журналістика; екологічна робота; проведення акцій; привернення уваги суспільства та влади до велопитань.

Назвіть одну причину, чому саме вас мають обрати членом Ради – Тому що я бачу розвиток велоруху в Україні як свою особисту життєву мету, і готова її досягати неупинно (крім обіду та вихідних :), і роблю це вже зараз.

 

Віктор Загреба

Що є вашою професійною діяльністю та інтересами? – Громадська діяльність.

Посилання на блоги, де про вас можна дізнатися більше – http://www.facebook.com/zagreba

Чого ви прагнете досягти участю у роботі Ради? – Хочу бути корисним організації, аби скоріше досягнути її стратегічних цілей і перетворити Київ на велосипедне місто

Назвіть одну причину, чому саме вас мають обрати членом Ради – Тому що я є одним з засновників Асоціації велосипедистів Києва, і знаю, що і як треба робити на посаді члена Ради.

 

Юрій Пилипчук

Що є вашою професійною діяльністю та інтересами? – Агро-бізнес і торгівля зерновими та олійними.

Чого ви прагнете досягти участю у роботі Ради? – Прагну зробити наше велосипедне життя більш безпечним та впорядкованим.

Які з ваших знань або навичок у цьому допоможуть? – Не знаю, які. Можливо, особисті людські якості та знання.

Назвіть одну причину, чому саме вас мають обрати членом Ради – Я соціально активний і небайдужий!


Ксенія Семенова


Що є вашою професійною діяльністю та інтересами? – Менеджмент неприбуткової діяльності, місцевий економічний розвиток, урбаністика, сталий розвиток, екологічний дизайн, якість публічного простору; ісландська музика та іспанська мова.

Посилання на блоги, де про вас можна дізнатися більше – http://www.flickr.com/photos/28098359@N00

Чого ви прагнете досягти участю у роботі Ради? – Я бачу АВК як організацію, що має мету та механізми її досягнення. Тому на організаційному рівні я прагну трансформувати Асоціацію в органічну структуру, яка відкрита до співпраці та ініціатив, не є бюрократизованою, а радше є колом однодумців та друзів, що допомагають одне одному в досягненні спільної мети. Я буду вважати свою мету роботи в Асоціації досягнутою, коли велосипед почнуть сприймати як повсякденний транспортний засіб, а не спорт; коли водії почнуть ставитися до велосипедистів як рівноправних учасників дорожнього руху, а не як загрозу чи перепону на дорозі, а велосипедисти, в свою чергу, піклуватися про власну безпеку та безпеку інших. А при згадці про АВК люди казатимуть “ми чули, що в Києві масово будують велодоріжки, бо через діяльність АВК від кількості велосипедистів вже не проїхати містом” 🙂

Які з ваших знань або навичок у цьому допоможуть? – Я маю деякий досвід написання проектних пропозицій, організації масових заходів. Плюс після майже двох років життя в країні з дуже розвиненою велоінфраструктурою, мені набагато простіше знаходити контраргументи на зауваження щодо “ментальності водіїв” та “неможливості активного міського транспортного велоруху в українських реаліях”. До того ж, я вважаю себе оптимістом, добрим медіатором конфліктних ситуацій та людиною, яка вміє працювати в команді, готова брати на себе відповідальність та дотримуватись домовленостей.

Назвіть одну причину, чому саме вас мають обрати членом Ради – Я вірю в ідею розвитку велоінфраструктури та готова працювати на її втілення. Знаю, що то є довгий і не завжди простий шлях, але безперечно цікавий, як на фотографії!

 

Ірина Ставчук


Що є вашою професійною діяльністю та інтересами? – Я еколог, працюю в Національному Екологічному Центрі України по напрямку зміни клімату.

Посилання на блоги, де про вас можна дізнатися більше – www.climategroup.org.ua, www.necu.org.ua, http://community.livejournal.com/climate_ua/

Чого ви прагнете досягти участю у роботі Ради? – Сприяти розвитку асоціації велосипедистів; Допомагати в плануванні та реалізації планів роботи асоціації а по різних напрямках.

Які з ваших знань або навичок у цьому допоможуть? – Досвід організації громадського руху, планування та проведення кампаній, робота з чиновниками та пресою, написання заявок на фінансування.

Назвіть одну причину, чому саме вас мають обрати членом Ради – Одна Іра – добре (Бондаренко), а дві – краще 🙂

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші