З 1 вересня по 11 вересня 2010 року, вже вшосте поспіль, до Дня фізичної культури та спорту Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і цьогорічних партнерів фармацевтичної корпорації «Артеріум» проводять шосту Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну!».

Цього року Велоестафета проходитиме під гаслом «Із задоволенням за кермом!». Організатори заходу мають на меті привернути увагу громадськості до проблем безпеки велосипедного руху українськими шляхами, а також, створення сприятливих умов для здорового, активного способу життя та відпочинку.

Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Чернівців, Севастополя та Луганська.

Загальний кілометраж маршруту 4500 км. На останньому етапі велоестафети колона буде налічувати 300 учасників, і сотні бажаючих що приєднаються до велоколони.

У всіх населених пунктах через які проходить маршрут заходу, на центральних площах, учасників урочисто вітатимуть місцеві жителі, прихильники здорового способу життя, представники обласних районних та міських адміністрацій та комітетів, видатні українські спортсмени.

Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» є наймасовішим європейським велопробігом!!!

Команди пронесуть по території України прапор своєї області і встановлять його в
м. Києві на «Майдані Незалежності» 11 вересня 2010 року
під час урочистого фінішу, в день Фізичної культури та спорту.

На відміну від професійних, всесвітньо відомих змагань, Всеукраїнська велоестафета об’єднує не лише біля 300 спортсменів та 20000 аматорів, а й 30000 палких прихильників, вболівальників, глядачів.

11 вересня з 13 до 17 години на «Майдані Незалежності» відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту та фінальна частина велоєстафети. З вітальними промовами вступлять Міністр України Равіль Сафіуллін, Президент НОКУ Сергій Бубка, видатні українські спортсмени та представники шоубізнесу.

Для глядачів та гостей свята організатори та партнери пропонують цікаву розважальну та спортивну програми: тріал-шоу, вуличний баскетбол, настільний хокей, показові виступи представників спортивних клубів, конкурси «Найекстравагантніший велосипед», «Сюрпляс».

Велотур дуже популярний, і важливий не тільки як спортивна подія, він має стати національною гордістю, ще одним поштовхом до спортивної самореалізації і здійснення мрій. Кожен учасник не тільки відчуває гордість за себе й своїх друзів, з якими він подолав таку велику відстань, але й вдячність численним вболівальникам, які допомагали їм долати труднощі й перешкоди, супроводжували своєю підтримкою протягом всієї подорожі.

Велосипед – це прагнення бути здоровим, радість руху у ритмі сучасного життя!

Велоприєднуйся!

інші цікаві матеріали

Кампанія «Велосипедом до школи» відбулась у громадах 5 областей України. Кампанію провела ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки місцевих рад і програми «U-LEAD з Європою»

Проект “ВелоСхід”, який за підтримки USAID стартував на Сході України у червні цього року, вже добігає кінця. За чотири місяці проектна команда Асоціації велосипедистів Києва

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери