1.    Конкурс «Велопрацедавець 2010» проводитиметься у серпні-вересні 2010 року. Мета конкурсу – заохочення бізнесу до підтримки велосипедного транспорту і розвиток велосипедної інфраструктури Києва.

2.    Заявки на конкурс приймаються з 16 серпня по 15 вересня 2010 року включно. Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунального або державного підприємства (за згодою керівників організації або керівників підрозділу).

3.    В конкурсі можуть брати участь установи і відокремлені підрозділи (склад, магазин, окремий офіс тощо) будь-якої форми власності і сфери діяльності, фактично розташовані в адміністративних межах міста Києва або Київської транспортної агломерації (мм. Ірпінь, Бровари, Вишневе, Вишгород тощо).

4.    Заявка на конкурс має містити:

4.1.    назву компанії і сферу її діяльності;
4.2.    адресу розташування та контактні телефони, електронну адресу;
4.3.    інформацію про наявність зручностей для працівників-велосипедистів, в тому числі будь-яких з нижчевказаних:

4.3.1.    велосипедної парковки, місце її розташування, охорону та нагляд над нею, її фотографію;
4.3.2.    душу, ванної або іншого місця, де можна помитися, та фотографію цього місця;
4.3.3.    роздягальні чи іншого місця, де працівники можуть зберігати змінний одяг;
4.3.4.    пральної машини та її фотографію;

4.4.    інформацію про орієнтовну кількість велосипедистів, які працюють у компанії та регулярно приїжджають на велосипеді на роботу;
4.5.    ім’я та прізвище того, хто подає заявку, його посаду, контактний телефон, електронну адресу.

5.    Заявку з фотографіями можна надсилати на електронну пошту bikeemployer@gmail.com, через форму на нашому сайті, або звичайною поштою на адресу: Александрову Д.О. а/с 69, 03026 Київ, Україна

6.    З 16 вересня по 21 вересня журі конкурсу розглядає заявки, здійснює виїзди для перевірки поданих заявок від учасників конкурсу та обирає переможця.

7.    З метою вирівнювання шансів великих і маленьких установ, що беруть участь в конкурсі, при визначенні переможців будуть враховані:

7.1.    Кількість працівників-велосипедистів по відношенню до загальної;
7.2.    Рівень зручностей для них;
7.3.    Відповідність цього рівня об’єктивним можливостям установи.

8.    22 вересня 2010 року, під час святкування всесвітнього Дня без авто, голова журі оголошує та вітає переможців конкурсу. Троє найкращих роботодавців отримають дипломи від Асоціації велосипедистів Києва та призи.

9.    Результати конкурсу будуть оприлюднені через засоби масової інформації та під час прес-конференції з нагоди Дня без авто (22 вересня).

10.    Журі конкурсу складається з 5 членів, по одному від кожної організації:

  • Асоціація велосипедистів Києва
  • Національний екологічний центр України
  • Фонд охорони дикої природи
  • видання “Українська правда” Київ
  • Грінкубатор

11.    Проведення конкурсу є одностороннім актом доброї волі з боку організаторів, тому рішення журі є остаточними.

12.    Контакти організаторів конкурсу:
Асоціація велосипедистів Києва, Ірина Бондаренко (097)699-10-38, isbondarenko@gmail.com

інші цікаві матеріали

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця