Рівно тиждень тому АВК розпочала невеличку акцію. Ми попросили керівництво кількох торгівельних центрів Києва розмістити біля входів велосипедні парковки.
І ось що з цього вийшло…

Окрім того, що про нашу ініціативу написали муніципальні газети «Вечірній Київ» та «Хрещатик» та з десяток не-муніципальних інтернет-сайтів, сталося таке:

  • ТЦ «Олімпійський» повідомив, що якраз зараз розробляють проект благоустрою території навколо центру, і, за згоди керівництва, включать наші побажання до проекту. Проект буде готовий за три тижні – тоді ж і повідомимо про результат.
  • ТРК «Комод» пояснив, що не може вирішувати такі питання самостійно, і перенаправив наше прохання орендодавцю. До орендодавця не додзвонились, але продовжимо з понеділка.
  • ТЦ «Караван» вирішив питання найшвидше. Вже в середу стало відомо, що директор поставив на нашому зверненні згідну резолюцію і направив листа до відділу ремонту та обслуговування. За попередніми даними, велопарковка має з’явитись біля другої вхідної групи. Керівник АВК Дмитро Александров матиме зустріч з начальником цього відділу і надасть консультації з приводу форми і місця розташування парковки. І звісно, кольору :о) Хто який хоче?

Інші ТЦ, а саме Універмаг «Україна», «Квадрат» на Перова, «Променада-центр», «Дитячий світ» попросили дещо відкласти розгляд цього питання через відпустки відповідальних осіб.

Приємно, що майже всі із розумінням поставились до нашого прохання.

Також дуже приємно, що газети «Хрещатик» та «Вечірній Київ» зацікавились нашою ініціативою і спробували об’єктивно описати ситуацію.

Зі свого боку, хочемо додати, що ми б цінували такі спроби ще більше, якби мерія дійсно займалась цим питанням «два роки поспіль», як повідомляє стаття. Займатися два роки влаштуванням велопарковок – це невиправдана трата часу і грошей на зарплати. Сподіваємося, що мерія таким не грішить і зможе оприлюднити звіт про результати своєї роботи у цьому напрямку найближчим часом. Зокрема, хотілося б дізнатися точний перелік 20 торгівельних центрів, з якими мерія має домовленість про облаштування парковок, а також відповідь, на якому етапі знаходиться ця домовленість.

Також повідомлю, що через відпустку координатора проекту – тобто, мою – доведеться відкласти подальшу розсилку листів до 17 серпня.

Всім хороших вихідних і теплого серпня!

інші цікаві матеріали

У 2019 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила першу в Україні програму сертифікації бізнесу Bike Friendly Company. Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company

У вихідний день на вулицях Києва стало на 15% більше велосипедистів за рік. Такі результати підрахунку велосипедистів навесні 2019 року, який провела U-Cycle (ГО «Асоціація

23 червня U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») організувала корпоративну велошколу для працівників «Дарниці». Велошколу з безпеки руху відвідали працівники офісу, виробництва та лабораторії фармацевтичної